تاریخ درج خبر : 1391/09/11
کد خبر : ۶۴۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار: با امر به معروف و نهی از منکر با مساله تفرقه انگیز عصردنا برخورد شود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: دامن زدن به مسایل قومی وقبیله ای  درست نیست و من بر روی موضوعات و مسایل تفرقه انگیز حساسم و به اجرای امر به معروف ونهی از منکر در این زمینه بیشتر اعتقاد دارم اما این مسأله رافع وظایف قانونی مسوولان مربوطه نمی شود که وظیفه خود را انجام ندهند.

به گزارش سایت استان، دکتر حسن صابری که  در سومین نشست مطبوعاتی با خبرنگاران سخن می گفت ،افزود: جمهوری اسلامی نعمت آزادی به انسانها داده است که هر فردی هر چه دلش می خواهد علیه دیگری می نویسد و بعضی اوقات نقدهایی که به بنده می شود و جواب می دهم برای این است که بگویم آن مطلب را خواندم.

دکتر “حسین صابری ” در نشست اخیر خبری خود با رسانه های استان در پاسخ به سئوال شبکه دنا استان که به شدت از نقد تاریخ استان در “عصردنا” برآشفته بود گفت : به نظر می رسد هرگونه برخورد قهرآمیز و حذفی در این زمینه به صلاح نباشد و پیشنهاد می شود که بیشتر بر رعایت مسئله امر به معروف و نهی از منکر با این قضیه برخورد شود.

وی در خصوص رعایت اخلاق رسانه ای نیز گفت: همه مطبوعات ، رسانه ها و به ویژه سایت های خبری و مجازی در سطح استان باید سعی کنند از پرداختن به مسایل حاشیه ای و تفرقه انگیز به طور جد پرهیز کنند.

صابری در خصوص وضعیت خاکبرداری تپه استانداری ابراز کرد:خاکبرداری از این تپه متوقف شده اما تکمیل این پروژه(پارک ولایت) ادامه دارد و هنر ما این است که اولویت ها و حق و حقوق مردم را رعایت کنیم و کار را ادامه دهیم که بعد از فصل بارندگی ها معابر اطراف آن را پاک و فضای خوبی ایجاد خواهیم کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هر قلمی که دنبال وحدت، همدلی ،آسایش و آرامش در جامعه باشد بزرگترین خدمت را کرده و اجر و و ثواب آن از نماز شب بهتر است و نباید به مسایل تفرقه انگیز و اختلاف افکن دامن زده شود چراکه این مسایل جز دشمن کسی سود نمی برد.

صابری در خصوص افراد مأمور که در استانداری مشغول بودند،بیان کرد: قانون مشخص کرده که هز دستگاهی می تواند 15 درصد مدیران حرفه ای خود را از افراد مأمور به خدمت سایر دستگاه ها استفاده کند که 26 نفر از این افراد که  در استانداری مامور بودند را آزاد کردم که در جای خود مشغول بکار شوند.

وی در رابطه با تغییر مدیران استان نیز تصریح کرد: هفت هشت نفر از مدیرانی که تغییر کردند قبل از آمدن من حکم آنها زده شد و روی آنها حرفی ندارم و سه چهار مدیر در دوره من تغییر پیدا کردند آن هم از بومی ها استفاده شده اما رسانه ها باید تلاش کنند که بحث بومی وغیر بومی در این  استان جمع شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود:تا آلان هر کجا رفتم خودم  خودم تنها رفتم . هر کس دیگری که به استان دیگر می رود حداقل راننده،مسوول دفتر،مدیر حوزه و پیک با خودش می برد اما من حتی این کار را هم نکردم و برخلاف برخی ها که پروازی به صورت زمینی و هوایی رفت و آمد دارند اما من خانه ام در این استان است و خانواده ام زودتر از خودم به این استان آمدند.

صابری درباره تغییر برخی مدیران زیرساختی استان ادامه داد:تشخیص در این زمینه با افراد خاص است بخشی با من و بخشی با وزارت خانه های مربوطه می باشد، تغییرات زمان خاصی دارد در یک دوره هفت هشت ماهه تغییرات منجر به نتیجه خاصی نمی شود واگر به جمع بندی برسم که در جایی تغییر خوب است انجام می دهم.هیچ عمد و اهرم فشاری در عدم تغییر وجود ندارد و از کسی نمی ترسم و هر جا لازم باشد حرف خود را می زنم.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  سلام آقای استاندار شما را به خدا بررسی کنید ببینید اقای لرستانی از روزی که معاون توسعه انسانی شما شده توانسته حتی یک کار مفید برای مردم این استان انجام بده چرا مدیرانی را سر کار می اورید که جرات انجام هیچ کاری را ندارن و حتما باید مثل یک فرد کلاس اول ابتدایی همیشه از معلم خود برای انجام وظیفه کسب تکلیف کنن. اگر برای نشستن و کسب تکلیف از بالا دستیها باشیم یک دیپلم وظیفه معمولی را بیاورید با هزینه خیلی کمترو توقع کمتر میتواند انجام وظیفه نماید.

 • ناشناس گفت:

  سلام اقای استاندار تورا به قران چرا اقای شهرویی را از ریاست اداره راه و شهرسازی بهمئی برکنار نمیکنید چون این اقا بی عدالتی م کند

 • میهمان گفت:

  آقای استاندار
  امروز 11/11/91 است چرا فقط حقوق دی ماه ما نیروهای قراردادی را نمیدی انصافاً غذا خوردنت میاد؟؟؟؟

 • بیطرف گفت:

  آقای استاندار وقتی تو نمیتونی جلوی خرابکاری ………. رو بگیری لابد من میتونم ……….

 • بویراحمد سرفراز گفت:

  آقای استاندار مردم بویراحمد علیبازی و تقوی را در اداره و محل کارشون امر به معروف و نهی از منکر کردند و خوشبختانه خوب جواب داد

 • استاندار محترم کهگیلویه و بویر احمد

  سلام علیکم

  با توجه به اینکه 33 سال از عمر پر برکت جمهوری اسلامی ایران می گذرد و هدف والای این نظام خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم در سطوح مختلف می باشد نظر به اینکه حدود یکسال است که سرآسیاب یوسفی از نعمت بخشداری بهره مند شده، هنوز اقدامی در رفع مشکلات مردم از قبیل، بانک ، ادارات آموزش وپرورش ، کمیته امداد، نیروی انتظامی،ثبت احوال به صورت دائم صورت نگرفته لذا از شما مسئول دلسوز تقاضای رفع مشکلات مردم و استقرار ادارات فوق در این بخش را خواهانیم.

  از همکاری شما کمال تشکر را داریم.از طرف مردم بخش سرآسیاب یوسفی

 • جانباز گفت:

  آفرین براستاندار فهیم استان
  قصد این افراد ایجاد تفرقه و مغشوش کردن جو استان بود که با آگاهی مردم سلحشور استان و برخورد مسئولین جلوی این کار گرفته شد ./. معتقدین به نظام جمهوری اسلامی آگاه باشند که کذشته ما چراغ راه آینده ما است و به عمد بعضی ما تحریک نکنند که گذشه مان را نابود سازیم ( بی بوته باشیم )

 • محمد علی گفت:

  مردم بویراحمد هرگز اهانتهای سایت علیبازیها را فراموش نخواهند کرد و خواهان برخورد با گردانندگان سایت ونویسنده معلوم الحال مقاله ها هستند

 • دیده بیدار گفت:

  احسن بر این اطلاع رسانی،علیبازی قضیه را با رندی وارونه کرده بود،شیطنتش را بر ملا کردی

پربازديد