تاریخ درج خبر : 1391/09/10
کد خبر : ۶۴۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پرواز همدلی یکشنبه در گچساران فرود می آید

سایت استان: مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران گفت: برای نخستین بار در تاریخ کهگیلویه و بویراحمد هواپیمای فوکر ۱۰۰ دوازده آذر در فرودگاه گچساران به پرواز در می‌آید.

غلامرضا پاکدل ظهر امروز طی سخنانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته گچساران با اشاره نخستین پرواز هواپیمای جت فوکر ۱۰۰ از تهران به گچساران و بلعکس اظهار کرد: نشست و برخاست هواپیمای جت در فرودگاه گچساران برای نخستین بار در تاریخ کهگیلویه و بویراحمد صورت می‌گیرد.

پاکدل افزود: برای محقق شدن پرواز هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه گچساران افزون بر ۱۰۱ جلسه تا هفته گذشته در شرکت بهره‌برداری نفت و گاز این شهرستان برگزار شده است.

این مسئول با اشاره به موانع و مشکلات راه‌اندازی فرودگاه گچساران ابراز داشت: ادارات و نهادهای مختلفی در زمینه راه‌اندازی و پرواز هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه همکاری‌ داشتند تا امروز به نقطه ایده‌آل و اصلی برسیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران ضمن تشکر و قدردانی از نمایندگان، فرمانداران، استانداران و مسئولان ادارات و نهادهای سابق و فعلی که در راه‌اندازی فرودگاه و پرواز فوکر ۱۰۰ از گچساران به تهران همکاری‌های لازم را به عمل آوردند، تصریح کرد: در زمینه تهیه بلیط این پرواز نیز ادارات، سازمان‌ها، افراد خیر، شرکت‌های خصوصی و پیمانکاران نهایت همکاری را با شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران داشتند.

پاکدل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران با خرید ۲۰ صندلی، پتروشیمی گچساران هفت صندلی، سد چم‌شیر پنج صندلی، نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی پنج صندلی، پیمانکار زیرگذر گچساران چهار صندلی، اداره صنعت، معدن و تجارت ۱۰ صندلی، هتل پاسارگاد چهار صندلی و شهردار و شورای شهر دوگنبدان هفت صندلی را از جمله افراد حقیقی و حقوقی عنوان کرد که با خرید تضمینی بلیط سه رفت و برگشت در پرواز هواپیما همکاریی‌های لازم را به عمل آوردند.

وی یادآور شد: نزدیک به دو سال از وعده‌ افتتاح و بهره‌برداری از فرودگاه گچساران و برقراری پرواز از این شهرستان به تهران می‌گذرد و خدا را شاکریم که امروز این وعده محقق شده و نخستین پرواز رسمی روز یکشنبه ۱۲ آذر از تهران به گچساران و بلعکس انجام می‌شود.

این مسئول یادآور شد: البته نشست و برخاست آزمایشی هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه گچساران در راستای شناسایی موانع و مشکلات موجود صورت گرفت، اما پرواز رسمی که مقرر شده بود در روز دوشنبه شش آذر برقرار شود به دلیل شرایط جوی و بارندگی نامناسب لغو و به روز یک‌شنبه ۱۲ آذر موکول شده است.

پاکدل بیان داشت: از همه کسانی که در عملیاتی کردن فرودگاه گچساران و نشست و برخاست هواپیمای فوکر ۱۰۰ در این فرودگاه همکاری‌های لازم را با شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران به عمل آوردند، قدردانی و تشکر می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران پرواز هواپیمای فوکر ۱۰۰ در فرودگاه نفت این شهرستان را رویدادی بزرگ، مهم و تاریخی عنوان کرد و آن را سبب رونق فرهنگی، علمی، سیاسی و اقتصادی برای گچساران دانست.

پاکدل تصریح کرد: برای نخستین پرواز رسمی فوکر ۱۰۰ در فرودگاه گچساران برنامه جامعی توسط اداره روابط عمومی شرکت نفت و گاز این شهرستان تدارک دیده شده است.

وی این پرواز را با نام «پرواز همدلی» نام نهاد و گفت: سیاسیون، مسئولان، افراد و شخصیت‌های بزرگی در این شهرستان برای راه‌اندازی این فرودگاه از گذشته تاکنون تلاش کردند که در این روز همه آنان دعوت رسمی خواهند شد و این پرواز همدلی برای ادامه روند همدلی و ایجاد نزدیکی و صمیمیت هر چه بیشتر میان مسئولان و مردم نام گرفته است.

نخستین پرواز هواپیمای فوکر ۱۰۰ فرودگاه گچساران از ساعت ۱۳ و ۲۵ دقیقه از تهران به گچساران و ساعت ۱۵ و ۲۵ دقیقه از گچساران به تهران صورت می‌گیرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد