تاریخ درج خبر : 1391/09/10
کد خبر : ۶۴۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری کلاس مربیگری فوتبال درجه C آسیا در دهدشت

سایت استان: با حضور مدرس فدراسیون فوتبال ،هیئت فوتبال استان ،وجمعی از مسئولین محلی ،کلاس مربیگری فوتبال درجه C آسیا در دهدشت آغاز شد.

با حضور مدرس فدراسیون ،هیئت فوتبال استان ،حراست فرمانداری ،شهردار وعضو شورای شهر ،رئیس دانشگاه پیام نور دهدشت ،رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان وجمعی از پیشکسوتان ورزش شهرستان ،کلاس مربیگری درجه C آسیا در دهدشت آغاز شد.

سید مجتبی مرتضوی مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا وفدراسیون فوتبال ایران واز مربیان صنعت نفت آبادان اظهار داشت: این کلاس با حضور ۲۶ نفر از استانهای تهران ،خوزستان ،هرمزگان ،بوشهر وکهگیلویه وبویراحمد وبه مدت ۱۲ روز به صورت تئوری وعملی در صبح وبعداظهر در دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه برگزار می شود.

وی افزود:در کلاس تئوری آخرین متد روز دنیا در سطح C به مربیان وشرکت کنندگان آموزش می دهیم وکلاسهای عملی بیشتر مواردی تکنیکی می باشد که ما در این کلاس تکنیک های پایه را آموزش خواهیم داد.

مدرس کنفدراسیون آسیا ادامه داد: در پایان کلاس ،از شرکت کنندگان سه امتحان در عملی و دو امتحان در تئوری گرفته می شود که باید در عملی دو تای آن را خوب پاس بکنند ودر تئوری هم امتحان کنفرانس وامتحان داوری است که روی هم رفته امتیاز این ها جمع می شود وافراد قبولی مشخص می شود.

سید مجتبی مرتضوی در پایان گفت:سعی ما این است که با تمام توانمان این کلاس را برگزار کنیم و امکانات این جاهم خوب است وجا دارد از هیئت فوتبال شهرستان واستان ،کنفدراسیون آسیا وفدراسیون فوتبال تشکرکنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند که بتوانم تجربیاتم را در اختیار این عزیزان قرار دهم.

منبع:کبنااسپورت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد