تاریخ درج خبر : 1392/05/31
کد خبر : ۶۴۸۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار موحد با هاشمی رفسنجانی/ عکس

سایت استان: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردمان لر کشورمان را با خصلت‌های مردانگی، جوانمردی، شجاعت و شهامت می‌شناسیم؛چراکه در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی همواره جایگاه و نقش سازنده ومؤثری داشته‌اند.

h3

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار حجت الاسلام محمد موحد و جمعی از همراهان وی، با اشاره به خلق حماسه سیاسی 24 خرداد در کشور اظهار کرد: کار اصلی را مردم کردند و با رای و حضور خود نشان دادند که به چه جریان و خط فکری تمایل دارند و از چه منزجرند.

وی به قداست و ارزش حق‌الناس در نزد خداوند اشاره کرد و به عنوان مصداق خاطرنشان کرد: در زمان حضرت موسی(ع) فردی که ادعای پیامبری داشت و گروهی را منحرف کرده بود پس از پشیمانی از عملکرد خود نزد حضرت موسی رفت و درخواست عفو از خداوند کرد. به حضرت موسی ندا آمد این شخص باید همه کسانی را که بدست وی منحرف شده‌اند را از گمراهی نجات دهد تا عفو شود.

وی افزود : حال اگر شخص یا گروهی به واسطه تقصیر یا تصمیمات غلط عامدانه خود، به فرد یا جمعی ظلم کردند و یا حقی ضایع شد علاوه بر توبه به درگاه خداوند، باید در جهت احقاق حقوق ضایع شده نیز اقدام کنند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در پاسخ به علت سکوت در برابر برخی اهانت‌ها ، افترا ها و تخریب‌ها نیز گفت: ما دعوت به عفو و گذشت شده‌ایم و خداوند جبران کننده هر خوب و بد است.

وی افزود: پیامبر اسلام (ص) در مواجهه با کسانی که به ایشان جسارت می‌کردند، دعا می‌کردند و می‌فرمودند؛ خداوند آن‌ها را هدایت کند، چون جاهلند.

در آغاز این دیدار موحد نماینده سابق مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از حاضران با تاکید به مراتب ارادت و وفاداری مردم غیور این منطقه به انقلاب و نظام اسلامی، از نقش آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در ایجاد شور انتخاباتی در خلق حماسه سیاسی 24 خرداد و مراحل مختلف انقلاب اسلامی تقدیر کردند.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی حسینی گفت:

  واقعآ موحد مرد

  • علی حسینی گفت:

   واقعآ موحد مرد کارکن برای استان کهگلویه و بویراحمد

 • قرمزته گفت:

  موحد شخصیتی برجسته و آینده نگری قوی در کشور است به ایشان هیچوقت رای نداده ام اما برای ایشان احترام زیادی قائلم چون سیدی دوست داشتنی است

 • ناشناس گفت:

  موحد همان بزرگواری است در لباسی فاخر

 • ناشناس گفت:

  چو ازقومی یکی بی دانشی کرد نه که را منزلت ماند نه مه را ادامه رادر گلستان سعد ی علیه رحمه بخوانید

 • پی گیر گفت:

  در بارۀ آقای موحد حرفی نیست. سطح و سقف سیاسی ایشان همیشه همین بوده و هست! کدام انسان فرهیخته و وزین در استان حاضر می شود با آقای موحد در جایی حاضر شود؟ همۀ سرمایۀ سیاسی آقای موحد همینه!! ایشان چون پس از 20 سال نمایندگی در هیچ جریانی هیچ جایگاهی ندارد و همین هوادارانش هم مجبورند او را مهم معرفی کنند، ناچار شد دست به چنین کاری بزند، اما ناخواسته وزن واقعی خود را معرفی کرد! با تشکر از این اطلاع رسانی سایت استان.
  میدانیم که موحد از سر ناچاری دست به چنین کارهای تبلیغاتی و بیهوده ای می زند که البته هیچ نتیجه ای هم برایش ندارند، اما نمیدانیم چرا افراد دفتر آقای رفسنجانی ناخواسته اینگونه به او اهانت می کنند!؟ مطمئناً همۀ کسانی که عکس فوق را مشاهده می میکنند وآنها را می شناسند، برای آقای رفسنجانی متأسف می شوند و این کار دفترشان را به نفع او و در شأن او نمیدانند.

 • علي گفت:

  سلام بر موحد مردی خستگی ناپذیر و مردمی که همیشه افتخار با مردم بودن و پی گیری منویات آنها در تعامل با مسولین را دارد ما هم به تاسی از فرمایشات رهبران دینی هر گونه بداخلاقی ،بی جرمتی ،توهین به مسلمان و بردار دینی خود را مذموم و محکوم می کنیم و از رفتارها و سخنان توهین آمیز و نسنجیده بعضی از افراد هم استانیمان که موجب مکدر شدن خاطر مسولین و نمایندگان سایر استانها و الوار مختلف مملکت اسامیمان که به نجابت ،خوش برخوردی و متانت در کلام و گفتار مشهور هستند گردید صمیمانه عذر خواهی می کنیم چرا که ذات نایافته از هستی بخش کی تواند که دهد هستی بخش

پربازديد