تاریخ درج خبر : 1391/09/11
کد خبر : ۶۵۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

550 نفر در هلال احمر استخدام خواهند شد

سایت استان: معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: سال 90 ،سال گامهای بزرگ در زمینه خرید تجهیزات و سخت افزار برای هلال احمر کل کشور بود.

امیرحسین آزادی وفا صبح امروز شنبه ، 11 آذر ماه در جلسه تودیع و معارفه مدیران عامل جدید و قدیم جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:امدادگری کاری سخت و دشوار است و امدادگران همواره در معرض خطر به سر می‌برند اما کار آنها کاری الهی است و لباس امداد گری لباس خدمتگذاری به خلق خداست.

وی اظهار کرد: در سال 90 چهار فروند بالگرد وارد عرصه امداد رسانی هلال احمر کشور شده است. سال گذشته تمام قراردادهای جمعیت هلال احمر بسته شد و از لحاظ تجهیزات و سخت افزار در سال 90 جمعیت هلال احمر در سراسر کشور گامهای بلندی براشت.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر بیان کرد: یکی از دغدغه‌های هلال احمر، آیین‌نامه استخدامی است که هم‌اکنون در حال تدوین است و تلاش می‌کنیم که این آیین نامه را حداکثر تا پایان امسال ابلاغ کنیم.

آزادی وفا عنوان کرد: آزمون استخدامی جمعیت تا اواخر مهرماه و اواسط آبان‌ماه برگزار می‌شود و حدود 250 نفر در مرحله اول از طریق این آزمون برای امور اداری و ستادی جذب خواهند شد و 300 نفر نیز در مرحله دوم جذب می‌شوند.

همچنین غلامعلی رضوانی،معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسولیت ها امانتی هستند که امروز این مسولیت در هلال احمر استان به جوانی حزب الهی سپرده شده که امیواریم با تفکر بسیجی بتواند مدیریت خوبی داشته باشد.

وی با بیان این مطلب که باید در مدیریت طوری عمل کرد که از خون شهدا پاسداری کنیم ،ابراز کرد: هلال احمر از جمله شغلهایی می باشد که تعطیلی ندارد و در شبانه روز باید آماده باشند و نیاز مردم به هلال احمر وجود دارد.

مختار امیریان ،مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد که بعد از 21 ماه جای خود را به مسعود مثنوی داد،گفت:25 دستگاه سبک و سنگین امدادی در استان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون تومان داریم که باعث شده در هر شهرستان دو دستگاه آمبولانس و خودرو کمک دار وجود دارد.

وی راه اندازی دارو حانه و مرکز علمی کاربردی هلال احمر استان را از مهمترین افدامات هلال احمر استان در طول 21ماه گذشته عنوان کرد.

همچنین مسعود مثنوی ،سرپرست جدید هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب که با توکل به خدا و عنایت اهل بیت (ع) و همکاری پرسنل هلال احمر استان آماده خدمت به مردم استان هستم ،گفت:هدف ما کار ، خدمت و تلاس برای مردم شهید پرور است.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از تلاش‌های مختار امیریان مدیر عامل سابق جمعیت هلال احمر استان تقدیر و مسعود مثنوی به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد