تاریخ درج خبر : 1391/09/11
کد خبر : ۶۵۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه تجسمی محرم و شب شعر عاشورایی در قلعه رئیسی برگزار می شود

سایت استان  معاون فرهنگی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: قلعه‌رئیسی میزبان نمایشگاه تجسمی محرم و شب شعر عاشورایی در این استان خواهد بود.

اسحاق آقایی اظهار کرد: با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر قلعه‌رئیسی و حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد، نمایشگاه تجسمی محرم و شب شعر عاشورایی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: این نمایشگاه با موضوع محرم آثار هنرمندان استان را در شهر قلعه‌رئیسی به روی دیوار می‌برد.

این مسئول امور فرهنگی هنری در استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین شب شهر عاشورایی با حضور شاعران هم‌استانی همزمان با آیین افتتاح نمایشگاه تجسمی روز سه‌شنبه 14 آذرماه در سالن امتحانات آموزش و پرورش این شهر برگزار می‌شود.

وی در ادامه گفت: این برنامه با حمایت شهرداری و شورای اسلامی قلعه‌رئیسی و مؤسسه فرهنگی هنری روزنه و مشارکت حوزه هنری استان با عنوان شهر زیبا، محله مهربانی، خانواده سبز به مدت یک هفته برگزار می‌شود.

آقایی هدف از برگزاری چنین برنامه‌هایی را اجرای برنامه‌های فرهنگی در شهرستان‌های استان، گرامی‌داشت ماه محرم و همچنین پرداختن به رسالت و قیام عاشورا با زبان هنر بیان کرد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد