تاریخ درج خبر : 1392/06/01
کد خبر : ۶۵۳۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

خبرنگاران رزمندگان جبهه جنگ نرم با دشمن هستند

سایت استان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرنگاران رسانه ها و مطبوعات رزمندگان جبهه جنگ نرم با دشمنان ایران هستند.

حجت الاسلام حسینی صدر در مراسم تجلیل از خبرنگاران رسانه های استان در یاسوج افزود: اصحاب رسانه نقش مهمی در زمینه های مختلف در میدان جنگ نرم با دشمن دارند.

205

وی اظهار کرد: اگر کار اصحاب رسانه در بیان حقایق به قصد قربت و همراه با امانت داری باشد، اجر آن کمتر از شهادت نیست.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد همچنین با اشاره به حماسه‌های رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: همیشه غبطه می خوریم که در دوران دفاع مقدس در هر سنگری یک خبرنگار وجود نداشت.

حجت الاسلام حسینی صدر تصریح کرد: اگر در آن دوران حداقل در یک گروهان وگردان یک خبرنگار وجود داشت اکنون منابع عظیم و طلا گونه ای داشتیم که برای تغذیه یک تاریخ کفایت می‌کرد.

s1

وی ادامه داد: خاطرات بسیار تاثیرگذاری که می تواند یک جامعه را بسازد در سینه رزمندگان وجود دارد و هنوز بیرون نیامده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: باید این خاطرات ثبت و ضبط شوند تا به نسل های سوم و چهارم که جنگ را ندیده اند، انتقال یابد.

حجت الاسلام حسینی صدر حماسه های دفاع مقدس را گنجینه های تاریخ این کشور دانست و اظهار کرد: اگر این حماسه ها به خوبی بیان شوند، شاهد تعالی بیشتر جوانان کشور خواهیم بود.

وی با اشاره به تاسیس بسیج رسانه در استان،اضافه کرد: خبرنگاران و رسانه های استان همکاری و تعامل بیشتر با این حوزه داشته باشند.

در این مراسم از خبرنگاران رسانه ها، مطبوعات و خبرگزاری های استان در یاسوج با اهداء لوح سپاس و جوایزی تجلیل شد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد