تاریخ درج خبر : 1392/06/01
کد خبر : ۶۵۳۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بازگشایی مجدد کارخانه آرد باقری در یاسوج

سایت استان: بعد از یک دوره تعطیلی، کارخانه آرد باقری مجدداً فعالیت خود را از سر گرفت.

در مراسمی که به این منظور و با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس و برخی از مدیران استانی برگزار شد فعالیتهای این کارخانه عظیم از سر گرفته شد.

بهرام باقری در حاشیه راه‌اندازی مجدد کارخانه 300 تنی آرد باقری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: تعطیلی شش ماهه کارخانه آرد باقری نه به دلیل بدهکاری و ورشکستگی بلکه به دلیل لجبازی بوده است.

b12

مدیرعامل کارخانه آرد باقری ابراز کرد: کارخانه ما از خوشنام‌ترین و خوش حساب‌ترین واحدهای تولیدی استان به شمار می‌رود و دلیل مدعا این است که امروز در مراسم افتتاحیه آن مدیر امور شعب بانک ملی استان حضور داشت.

باقری ادامه داد: شش ماه پیش در یک فعل و انفعال سهمیه گندم ما را گرفتند و به کارخانه آرد و نشاسته یاسوج دادند که علت تعطیلی کارخانه ما در این مدت به این دلیل و نه به علت دیگری از جمله ورشکستگی یا بدهکاری بود.

مدیرعامل کارخانه آرد 300 تنی باقری افزود: اصولاً کار کارخانه آرد و نشاسته یاسوج تولید آرد صنعتی است و هیچ ربطی به آرد خبازی ندارد که آقایان سهمیه ما را بر اساس لج‌بازی گرفتند و به کارخانه آرد و نشاسته یاسوج دادند.

این مدیر واحد تولیدی در یاسوج تصریح کرد: کارخانه آرد باقری با ظرفیت 300 تن در روز پیش‌بینی شده که ماهیانه 9 هزار تن تولید آرد خبازی، نول و ستاره‌دار دارد.

b13

باقری افزود: آرد تولیدی ما برای مصارف نانوایی‌ها و قنادی‌ها و واحدهای ماکارونی است که اگر امکان خرید گندم آزاد به ما داده شود قادر به افزایش ظرفیت کارخانه تا دو هزار و 500 تن هستیم.

وی تولید آرد این کارخانه را با کیفیت بالا دانست و گفت: به دلیل این که ماشین‌آلات ما همگی ساخت بهترین کارخانه سازنده آلمان بوده کیفیت آرد تولیدی به تبع بسیار بالا خواهد بود.

وی با انتقاد از موازی‌کاری که اکنون نسبت به تولید آرد در شهر یاسوج وجود دارد، تصریح کرد: چرا باید کارخانه‌ای با ظرفیت 120 تن که تنها مجوز تولید آرد صنعتی را دارد بی‌خود و بی‌جهت به تولید آرد خبازی مبادرت ورزد تا این که با این اقدام همواره یکی از آن‌ها در معرض تعطیلی قرار گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • توسلی گفت:

  با سلام و تبریک مجدد حضور جناب اقای دکتر بهرام باقری
  بنده در زمینه واردات گندم فعالیت دارم اگر کمکی از دست بنده براید جهت خدمت به استان عزیز انجام میدهم.تامین گندم شما به عهده بنده.توسلی
  ۰۹۱۶۵۱۱۰۴۰۶
  آنالیز گندم وارداتی
  Russian origin Milling Wheat grade 3
  Test weight 770 Min
  Moisture 14 % Max
  Gluten 27 % Min ISO
  Protein 13.5 %
  Falling Numbers 260 Min
  Foreign matter 2% max

 • دورافتاده از دیار گفت:

  بهترین کارخانه آلمان منظور بوهلر بوهلر میاگ برانشویگ . قدیمیترین و پیش پا افتاده ترین روش تولید آرد . چطوری میتونه باکیفیت و مرغوب باشه . تاسیس سال بوق

 • بازنشسته سپاهی گفت:

  موفق باشید

 • نگین تاجی گفت:

  انشا… روز به روز به سمت موفقیتهای بیشتر پیش بروید و قله ها را یکی پس از دیگری فتح کنید برادر

 • شريفي گفت:

  با سلام و تبریک مجدد حضور جناب اقای دکتر بهرام باقری
  خوشحالم که تلاش شما جواب داد.
  با ارزوی موقفیت روز افزون

پربازديد