تاریخ درج خبر : 1392/06/01
کد خبر : ۶۵۳۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

حمایت تاجگردون از دکتر وکیلی

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای “گچساران و باشت ” در مجلس شورای اسلامی از انتصاب “محمدعلی وکیلی ” صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه ابتکار در مسئولیتهای مهم مانند معاونت مطبوعاتی دفتر رئیس جمهور یا مدیر عاملی خبرگزاری رسمی کشور (ایرنا ) قاطعانه حمایت کرد .

“غلام رضا تاج گردون” گفت: دکتر وکیلی مدیر مسئول رونامه ابتکار که از گزینه های تصدی معاونت اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور یا مدیرعاملی ایرنا است بسیار توانمند و شایستگی حضور در هر مسئولیت مهم ملی را دارد .

این نماینده مجلس نهم با اشاره به توانمندی های صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه ابتکار تصریح کرد : توانمندی های دکتر وکیلی و ثابت قدمی وی در مسیر افکار و اندیشه هایش بر همگان ثابت شده و در هر حوزه ای فعالیت داشته موفق بوده است .

وی خاطرنشان کرد :من این انتخاب شایسته را به مردم استان و دولت روحانی تبریک می گویم و امیدوارم وکیلی در این منصب یا هر مسئولیت ملی دیگری که به وی واگذار شود همچون گذشته بدرخشد.

نماینده مردم باشت و گچساران در مجلس نهم با تاکید بر حمایت مجمع نمایندگان استان از حضور فرزندان شایسته و توانمند استان در مسئولیت های ملی ادامه داد : ما وظیفه داریم تمام تلاش خود را برای کمک به حضور فرزندان توانمند استان در مناصب ملی و استانی بکار گیریم .

نائب رئیس اول کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم با تبریک به دکتر وکیلی برای حضور در مناصب رسانه ای مهم کشور در دولت تدبیر و امید ابراز امیدواری کرد بزودی شاهد حضور دیگر فرزندان استان در این گونه مناصب ملی باشیم.

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد