تاریخ درج خبر : 1392/06/01
کد خبر : ۶۵۴۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری خواستار شهرستان شدن دیشموک و قلعه رئیسی شد

سایت استان: نماینده کهگیلویه ، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی خواستار ارتقا دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی به شهرستان شد.

سیدعلی محمد بزرگواری اظهارکرد: حوزه انتخابیه بنده چهار شهرستان دارد که براساس اقدامات صورت گرفته در دولت‌های نهم و دهم اکنون در دولت یازدهم دو بخش قلعه رئیسی و دیشموک باید به شهرستان ارتقاء پیدا کنند.

207

وی افزود: مطالعات اولیه برای ارتقای این دوبخش به شهرستان انجام شده و امیدواریم دولت تدبیر و امید با این اقدام شایسته امید و شادی را به مردم این بخش‌ها دوچندان کند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: جمعیت دو بخش دیشموک و قلعه رئیسی در حوزه انتخابیه ام معادل جمعیت شهرستانی بوده و هیچ مشکلی هم در این ارتباط وجود ندارد.

بزرگواری افزود: از مردم این بخش‌ها نیز می‌خواهیم همکاری‌های لازم را در این زمینه با مسوولان داشته باشند.
بخش‌های دیشموک و قلعه رئیسی از بخش‌های زیرمجموعه شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شوند که با شهر دهدشت مرکز این شهرستان 90 و 70 کیلومتر فاصله دارد.

منبع:تسنیم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • amir گفت:

  با سلام
  واقعا این آدم به عنوان نماینده آبروی مردم کهگیلویه را برده است . آیا واقعا یک آدم با سواد در این استان نیست . ساکن تهران

  • ابوحمید گفت:

   جناب امیر که نوشته ای ساکن تهران هستی به نظر میاد تا حالا تهران را ندیده ای و نرفته ای و احتمالا بی سواد هم هستی.افتخار کهگیلویه ای ها در این شیش سال بزرگواری است که حداقل توانسته چند شهرستان بگبره و ظاهرا استاندار بومی نیز از دولت تدبیر و امید بگیره

   • ناشناس گفت:

    ابو حمید ما که چیزی از بزرگواری ندیدیم اومد یه مشک حرف دروغ و وعده الکی داد و رفت شهرستانی برا بقیه گرفت نه ماها اگه یه نماینده عاقل داشتیم الان این وضعمون نبود

  • ناشناس گفت:

   موافقم

پربازديد