تاریخ درج خبر : 1391/09/12
کد خبر : ۶۵۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اتابک مدیرکل بهزیستی استان شد / گزارش تصویری

سایت استان: طی حکمی از سوی رئیس سازمان بهزیستی از خدمات قباد مبشری قدردانی و فضل‌الله اتابک به عنوان مدیرکل جدید بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

روز یکشنبه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل قدیم و جدید اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با حضور رئیس مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور، معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از مسئولین برگزار شد.

فضل‌الله اتابک از کلیه مدیران و رؤسای سازمان‌ها و نهادهای‌ دولتی، استاندار وقت و مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد و گفت: امیدواریم در افق روشن و از ابتدای راه شاهد همکاری و همراهی مسئولین و متولیان امر جهت رفع مشکلات معلولین باشیم.

مدیرکل جدید سازمان بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: مردم این خطه از سرزمین ایران اسلامی به نظام و آرمان‌های آن پایبند بوده و از هیچ خدمتی فروگذار نیستند که مصداق آن رشادت‌ها و جوانمردی این مردم در طول هشت سال دفاع مقدس است.

وی میزان اعتبارات بهزیستی را نسبت به دیگر استان‌ها ناچیز عنوان ‌کرد و گفت: از برنامه‌های مهم و اساسی در ابتدای راه تامین و تخصیص اعتبارات به این نهاد بوده که توجه به این امر همت و همراهی مسئولین ارشد اجرایی در سطح کشور و استان را می‌طلبد.

اتابک ابراز داشت: برنامه ریاست سازمان بهزیستی توانمندسازی جامعه هدف است که جهت ساماندهی این افراد باید پل ارتباطی با مرکز را قوی و محکم کرد تا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی خدمات مدیرکل قدیم این سازمان را ارزشمند برشمرد و گفت: به خصوصیات اخلاقی و برخورد درست این مسئول گرانقدر پایبند هستم و باید یک دل و یک جان جوابگوی مردم باشیم.

در پایان طی حکمی از خدمات قباد مبشری مدیرکل سابق این سازمان قدردانی و فضل‌الله اتابک به عنوان مدیرکل جدید این سازمان منصوب شد.

 

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد