تاریخ درج خبر : 1392/06/02
کد خبر : ۶۵۹۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

کار سختی در گروه دوم لیگ آزادگان در پیش داریم

سایت استان: سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: کار تیم‌های گروه دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور از جمله نفت گچساران به دلیل حضور تیم‌های قدرتمند سخت خواهد بود.

محمدحسین ضیایی اظهار کرد: نمی‌توان گفت که در لیگ دسته اول فوتبال کشور تیم ضعیف یا قوی و یا گروه سخت و یا آسان وجود دارد.

121

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران افزود: همه تیم‌هایی که در لیگ دسته اول فوتبال کشور حضور دارند نقاط قوتی خواهند داشت که لازم است برای مصاف با آن‌ها به این نکات بیشتر توجه داشته باشیم.

ضیایی ادامه داد: اما باید بپذیریم که کار تیم‌ها از جمله نفت و گاز گچساران در گروه دوم لیگ دسته اول فوتبال کشور بسیار سخت‌تر از گروه اول این مسابقات است.

بازیکن اسبق تیم‌های ملی فوتبال کشور تصریح کرد: با همه این تیم‌ها از نزدیک آشنایی دارم و به صورت کلی با نقاط قوت و ضعف آن‌ها آشنا هستم.

ضیایی در ادامه گفت: با توجه به شناختی که از تیم‌های هر دو گروه به خصوص گروه خودمان دارم باید گفت که در گروه نخست تنها یکی دو تیم هستند که می‌توانند در ادامه رقابت‌ها از سایر تیم‌ها جدا شده و پیشتازی کنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران تصریح کرد: اما در گروه دوم این مسابقات اوضاع به گونه‌ای دیگر است و شاید پنج تا شش تیم برای صعود خواهند جنگید.

این مربی حاضر در لیگ دسته اول فوتبال کشور به جام حذفی و برنامه‌ای که برای حضور در آن دارد اشاره کرد و گفت: به بازی‌های جام حذفی به چشم بازی‌های تدارکاتی می‌نگریم و تمام حواس ما به بازی‌های لیگ دسته اول است.

ضیایی از مشکلاتی که بر سر راه تیم خود وجود دارد، گفت و عنوان کرد: مسئولان نفت و گاز گچساران با همه وجود به فکر موفقیت تیم هستند و برخی کمبودها دیگر مشکل آن‌ها نیست.

وی بیان کرد: برای مثال زمین تختی یاسوج یک قسمت آن خوب و قسمت دیگر آن علف است و زمین شماره دو هم زیر فشار تمرینات تیم‌های دیگر قرار دارد.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از اردوی چند روزه شمال این تیم گفت و عنوان کرد: برای آمادگی هر چه بیشتر با برخی از تیم‌های داخلی بازی دست گرمی کردیم که متأسفانه در این بازی‌ها بازیکنان مصدوم می‌شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد