تاریخ درج خبر : 1392/06/02
کد خبر : ۶۵۹۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

اولویت اول ما لیگ آزادگان است نه جام حذفی

سایت استان: سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: هدف اصلی ما در فصل جاری فوتبال کسب موفقیت در لیگ آزادگان است و جام حذفی را برای آمادگی بیشتر تیم مورد توجه قرار می‌دهیم.

جواد زرینچه اظهار کرد: به دلیل این که پول کلان برای پرداخت به بازیکنان نداریم سعی خواهیم کرد از ظرفیت‌های داخلی خود بیشتر استفاده کنیم.

120

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج ادامه داد: به همین منظور سعی ما این است که به بازیکنان بومی تیم بهای بیشتری بدهیم و در کنار با تجربه‌ها از ظرفیت این بازیکنان بهره بیشتری ببریم.

زرینچه با اظهار این سخن که به غیر از بازیکن و کادر فنی بیشتر امید تیم فوتبال شهرداری برای موفقیت به هواداران تیم است، افزود: تیم فوتبال شهرداری از نظر هوادار یکی از تیم‌های مطرح در فوتبال دسته اول کشور به شمار می‌رود که این هوادار درصد بالایی از موفقیت‌های یک تیم را تضمین می‌کند.

زرینچه از حضور تیم فوتبال شهرداری یاسوج در جام حذفی گفت و عنوان کرد: در جام حذفی به مانند سال‌های گذشته شرکت می‌کنیم اما بیشتر فکر و ذهن ما معطوف به لیگ دسته اول خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج بازی روز 24 شهریورماه تیم شهرداری در برابر آهن بافق یزد در جام حذفی را فرصتی مناسب برای هماهنگی تیم خود دانست و گفت: سعی ما بر این است که با همه توان و برای راضی کردن هواداران قدم به این میدان بگذاریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد