تاریخ درج خبر : 1392/06/02
کد خبر : ۶۵۹۷۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برخورداری 1400 خانوار در کهگیلویه، چرام و لنده از نعمت گاز طبیعی

سایت استان: رئیس شرکت گاز ناحیه کهگیلویه با بیان اینکه دو پروژه مهم گازرسانی در دست اقدام است گفت: اتمام اجرای این پروژه‌ها بیش از یک هزار و 400 خانوار را از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌کند.

شعبان صادقی با اشاره به در دست اقدام بودن دو پروژه گازرسانی اظهار داشت: یک پروژه گازرسانی در سطح شهرستان‌های کهگیلویه، چرام و لنده شامل 72 هزار متر شبکه در دست اقدام است.

رئیس شرکت گاز ناحیه کهگیلویه اجرای این طرح را در محل ساختمان‌های نوساز و یا محل‌های اضافه شده به طرح هادی در روستاها دانست و افزود: در طول سال همه نقاطی که فاقد شبکه گاز هستند تهیه پکیچ شده و پس از طراحی بودجه آنها تأمین سپس کار گازرسانی صورت می‌گیرد.

صادقی با بیان اینکه تمام روستاهای شامل طرح هادی و یا با هماهنگی بنیاد مسکن برای اجرای عملیات در یک پیمان لحاظ می‌شوند ادامه داد: پروژه پراکنده در سطح سه شهرستان مذکور با پیشرفت 80 درصدی در حال انجام است.

وی اعتبار در نظر گرفته برای اجرای این پروژه را بالغ بر 6 میلیارد ریال دانست و تصریح کرد: با اتمام این پروژه 580 خانوار با جمعیتی حدود 2 هزار و 320 نفر از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

رئیس شرکت گاز ناحیه پیمان دوم را شامل لوله‌های فلزی به صورت پراکنده در سطح شهرهای دهدشت، چرام و سوق دانست و گفت: در پیمان دوم نقاطی که طرح هادی اجرا شده است با متراژ 18 هزار متر گازرسانی خواهند شد.

صادقی اعتبار اجرای این پیمان را 7 میلیارد ریال برشمرد و ابراز داشت: اجرای این پیمان تعداد 850 خانوار با جمعیتی بالغ بر 2 هزار و 800 نفر را از نعمت گاز طبیعی برخوردار می‌کند.

به گفته صادقی عملیات پیمان دوم 70 درصد پیشرفت کاری دارد.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رجب گفت:

    باسلام خواهشم ازمسولین محترم این است به این نکته دقت کنند امنیت امروزی مامدیون رشادت های شهداست د قضاوت کنیدهای شهداست حالا درمورد ریاست رییس گازدهدشت قضاوت کنید

پربازديد