تاریخ درج خبر : 1392/06/02
کد خبر : ۶۵۹۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از ۷۳ طرح عمرانی در هفته دولت در استان

سایت استان: استاندار کهگیلویه وبویراحمد از بهره برداری ۷۳ طرح عمرانی این استان در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: این پروژه ها در یک برنامه با زمانبندی مشخص افتتاح خواهند شد.

سید حسین صابری روز شنبه در جمع خبرنگاران کهگیلویه وبویراحمد میزان اعتبار هزینه شده برای اجرای این تعداد طرح عمرانی را افزون بر ۴۲۳ میلیارد ریال اعلام کرد.
وی بیان کرد: از مجموع طرح های عمرانی افتتاحی هفته دولت امسال در کهگیلویه و بویراحمد ۱۱ مورد با اعتبار ۲۴۰ میلیارد و ۸۲۶ میلیون ریال در بویراحمد، ۱۲ مورد با اعتبار ۱۲۲ میلیارد و ۵۲۱ میلیون ریال در گچساران، ۲۷ مورد با اعتبار ۲۱ میلیارد و ۵۲۵ میلیون ریال در کهگیلویه و شش مورد نیز با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریال در باشت افتتاح خواهد شد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد تعداد طرح های آماده بهره برداری شهرستان های دنا، بهمئی و چرام در هفته دولت امسال را به ترتیب شش، ۱۰ و یک مورد اعلام کرد.
صابری اظهار کرد: این طرح ها در بخش های مختلف آبرسانی، گازرسانی، برق رسانی، بازرگانی، راه، آموزش، فرهنگ، کشاورزی و صنعت افتتاح می شوند.
وی عنوان کرد: افتتاح طرح ۶۷۴ واحدی مسکن مهر یاسوج، گازرسانی به ۲۱ روستا، افتتاح ۹ طرح آبرسانی روستایی، بهره برداری از ۱۶ طرح مختلف بخش کشاورزی و ساماندهی ۱۳ گلزار شهدای در مناطق مختلف را مهمترین طرح های قابل افتتاح کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت امسال است.
وی افتتاح تقاطع غیرهمسطح ورودی گچساران، چهار خطه کردن محور گچساران -باشت و ساختمان صنعت، معدن و تجارت گچساران را از دیگر طرخ های مهم افتتاحی در هفته دولت امسال در کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد.
صابری تصریح کرد: در هفته دولت امسال نیز عملیات اجرایی هشت طرح عمرانی با اعتبار پیش بینی شده افزون بر ۹ میلیارد ریال اغاز خواهد شد.
وی ساماندهی ۲۳ گلزار شهدا را از مهمترین پروژه های کلنگ زنی در هفته دولت امسال در کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد