تاریخ درج خبر : 1392/06/02
کد خبر : ۶۵۹۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

با تسهیلات بانکی، شهرک صنفی دهدشت از کما خارج می شود

سایت استان: رئیس مجمع امور صنفی کهگیلویه گفت: عملیات احداث شهرک صنفی به علت کمبود اعتبار راکد مانده است.

عین‌الله اخوان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجمع امور صنفی شهرستان در راستای کاهش آلودگی و روان‌سازی ترافیک احداث شهرک صنفی را در دستور کار قرار داد.

2000

رئیس مجمع امور صنفی کهگیلویه با بیان اینکه مراحلی از کار احداث این شهرک توسط امور صنفی و با پیگیری‌های فرماندار انجام گرفته است افزود: زمین مورد نظر خریداری و جدول‌گذاری شده است.

اخوان نصب انشعاب آب، پایه‌گذاری برق و کارهای زیرساختی دیگر را از جمله اقدامات انجام شده در احداث شهرک برشمرد و خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی ساخت شهرک صنفی به علت عدم پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌های مربوطه راکد شده است.

وی ادامه اجرای عملیات را منوط به دریافت تسهیلات بانکی دانست و ابراز داشت: با دریافت تسهیلات این شهرک از حالت کما خارج خواهد شد.

اخوان انتقال واحدهای صنفی به این شهرک در صورت راه‌اندازی را گام مؤثری در زیباسازی فضای شهر دانست و افزود: انتقال واحدهای صنفی به خارج از شهر به روان‌سازی ترافیک در مرکز شهر کمک شایانی می‌شود.

این مسئول حوزه صنفی با تبیین اهمیت تجمیع واحدهای صنفی آلاینده زیست محیطی در یک مکان گفت: با راه‌اندازی این شهرک تعداد 180 واحد صنفی از شهر خارج و در یک مکان تجمیع می‌شوند.

وی ادامه داد: با انتقال واحدهای صنفی آلاینده به شهرک صدور پروانه کسب برای واحدهای تازه تأسیس در سایر نقاط شهر داده می‌شود.

به گفته اخوان این کار باعث پخش بازار به تمام نقاط شهر و به تبع آن پایین آمدن اجاره مغازه‌ها خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    اینجا که فقط وام میگیرن و ول میکنن میرن.بانکها وام ندن بهتره

  • قربانی گفت:

    سلام اقای ارام از اینکه لینک خبرگزاری اریا را بر روی سایت خودتان گذاشتید یک دنیا ممنون و متشکرم امیدوارم که در زندگی موفق و شادکام باشید

پربازديد