تاریخ درج خبر : 1392/06/03
کد خبر : ۶۶۰۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

جشن ساز: دکتر وکیلی مدیر توانمندی است

سایت استان: جشن ساز با تاکید بر اینکه با توجه به شناختی که از وکیلی دارم او در هر مسئولیتی موفق خواهد شد افزود : با توجه به آگاهی ، توانمندی و تفکر راهبردی وی در هر مسئولیتی موفق خواهند بود.

مدیرعامل سابق شرکت ملی نفت ایران و مدیر عامل کنونی شرکت “نیکو ” از شرکت های معظم و بین المللی وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران حمایت قاطعانه خود را از انتصاب دکتر “محمد علی وکیلی ” در مسئولیت های ملی رسانه ای در دولت تدبیر و امید اعلام کرد .”سیف الله جشن ساز ” گفت : وکیلی دارای توانمندی های بسیاری است که وی را شایسته انتصاب و پذیرش مسئولیت های ملی کرده است .

وی با تاکید بر اینکه با توجه به شناختی که از وکیلی دارم او در هر مسئولیتی موفق خواهد شد افزود : با توجه به آگاهی ، توانمندی و تفکر راهبردی وی در هر مسئولیتی موفق خواهند بود.

این مقام مسئول در وزارت نفت تصریح کرد : امیدوارم که دولت تدبیر و امید از توانایی ها و سوابق خوب و انقلابی دکتر وکیلی استفاده مطلوب و بهنیه ای نماید .

جشن ساز با آرزوی موفقیت و تبریک برای دکتر وکیلی گفت : امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد حضور وی در مسئولیت های خطیری در نظام جمهوری اسلامی باشیم.

منبع:خبرنما

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد