تاریخ درج خبر : 1391/09/13
کد خبر : ۶۶۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

بیش از 6 هزار عدد قرص روانگردان در کهگیلویه کشف شد

سایت استان: فرمانده انتظامی کهگیلویه از کشف بیش از شش هزار عدد قرص روانگردان در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ‘جهان دیماز’ روز سه شنبه در جلسه شورای مواد مخدر افزود: این تعداد قرص روان گردان از داروخانه ها و عطاری ها کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به وجود بعضی از ساختمان های متروکه در شهر اظهار داشت: این ساختمان ها محل سوء استفاده افراد بزهکار از جمله محل استعمال و فروش مواد مخدر است.

دیماز با بیان اینکه این ساختمان ها طبق بررسی به عمل آمده بلاتکلیف هستند تصریح کرد: از شهرداری می خواهیم نسبت به تعیین تکلیف این ساختمان ها اقدامات لازم را انجام دهد.

مسوول واحد دارو وغذای شبکه بهداشت ودرمان کهگیلویه دررابطه با توزیع داروهای روانگردان در داروخانه ها  گفت: تنها دو داروی ترامادول و ریتالین در داروخانه ها مجوز فروش را دارند.

‘فرهاد نظری’ اظهار داشت: با بازرسی های انجام شده یکی از داروخانه ها که درحجم وسیع داروهای روان گردان توزیع می کرد برای مدت سه ماه قرارداد آن با بیمه ها لغو شد.

وی افزود: از همه شهروندان و به خصوص نیروی انتظامی می خواهیم که برای جلوگیری از فروش این داروها در صورت مشاهده همکاری لازم را با شبکه بهداشت شهرستان داشته باشند.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • چیتاب گفت:

    ریاست محترم نیروی انتظامی استان سلام ضمن تشکر از زحمات پرسنل مواد مخدر امامتاسفانه دربرخورد ومبارزه بامواد مخدر همت بیستری میطلبد اگرامروز برفذوشندگان قرص ها ومواد مخدر برخوردجدی صورت نگیر فردا توان برخور د نخواهید داشت وکنترل از دستتان خارج خواهد شد

پربازديد