تاریخ درج خبر : 1391/09/13
کد خبر : ۶۶۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

میدان ساعت گچساران یک هفته آزمایشی بسته می‌شود

سایت استان: فرماندار گچساران گفت: برای کاهش بار ترافیک موجود در این شهرستان، از فردا و به صورت آزمایشی میدان ساعت گچساران به مدت یک هفته بسته می‌شود.

محمد شفیعی در نشست شورای ترافیک این شهرستان اظهار کرد: در جلسه قبلی در مجموع 16 مصوبه داشتیم اما افزایش و تعدد مصوبات سبب تأخیر در عملی کردن این مصوبات می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر جلسه‌ای چهار یا پنج مصوبه داشته باشد و آن مصوبات عملی شوند بسیار مناسب‌تر است، افزود: امیدوار هستیم در جلسات آینده بیش از پنج مصوبه نداشته باشیم و به اعتقاد من مسئولان با کمتر بودن مصوبات کارها را به خوبی پیش می‌برند.

فرماندار گچساران یادآور شد: در این نشست مقرر شد که مدیریت راهنمایی و رانندگی با همکاری شهرداری دوگنبدان نسبت به تعویض تابلوهای فرسوده و نصب تابلوهای چراغ راهنما، اقدامات لازم را انجام دهد.

شفیعی ابراز داشت: همچنین کار خط‌کشی خیابان‌ها و چهار‌راه های این شهرستان از ابتدای دی امسال شروع و خط‌کشی مربوط به بلوار ولی‌عصر بهمن امسال انجام می‌شود.

ترافیک از جمله مشکلات فعلی گچساران است

وی با اشاره به ترافیک در سطح گچساران گفت: ترافیک یکی از مشکلات فعلی این شهرستان است و برای حل این مشکل باید چاره‌اندیشی کرد.

شفیعی تأکید کرد: برای کاهش بار ترافیکی موجود در سطح خیابان‌های گچساران، میدان ساعت این شهرستان به صورت آزمایشی به مدت یک هفته بسته می‌شود.

به گزارش فارس پیشنهاد فرماندار گچساران مبنی بر بسته شدن میدان ساعت این شهرستان به صورت آزمایشی و به مدت یک هفته به تصویب اعضای شورای ترافیک گچساران رسید و مقرر شد این مصوبه از فردا و به صورت آزمایشی اجرایی شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد