تاریخ درج خبر : 1391/09/14
کد خبر : ۶۶۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب مطلبی به معاونت سیاسی امنیتی استان خراسان شمالی

سایت استان: مراسم تودیع و معارفه معاونان قدیم و جدید سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی، صبح سه شنبه همانند مراسمات تودیع و معارفه پیشین استانداری، بدون دعوت و حضور خبرنگاران برگزار شد.

در این مراسم محمود احمدی بیغش؛ استاندار خراسان شمالی با قدردانی از زحمات رضا جلالی که حدود دو ماه به عنوان سرپرست این معاونت فعالیت می کرد، حکم معاونت سیف الله مطلبی را از طرف وزیر کشور به وی تقدیم کرد.

حکم معاونت سیف الله مطلبی حدود دو هفته قبل توسط مصطفی محمدنجار صادر شده بود و قرار بود مراسم معارفه وی به همراه سرپرست معاونت عمرانی استانداری و تعدادی از مدیران کل بخش های مختلف استانداری در جلسه شورای اداری هفتم آذرماه انجام شود اما به رغم معرفی ۵ نفر از مدیران جدید در این جلسه، نامی از سیف الله مطلبی به عنوان معاون سیاسی برده نشد.

طبق اطلاعات موثق، مطلبی از دو روز قبل در محل کار جدید خود حاضر و به انجام وظایف قانونی خود پرداخته و مکاتبات ۲ روز گذشته نیز با امضای وی انجام شده است.

سیف الله مطلبی پیش از این، معاونت سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویر احمد، معاون سیاسی سپاه استان چهارمحال و بختیاری، مدرس عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح، بازرس ویژه رئیس جمهور در استان چهارمحال و بختیاری، بازرس در مرکز رسیدگی به شکایات و ارتباطات مردمی رییس جمهور و برنامه ریزی در سفرهای استانی رییس جمهور و همچنین مشاور معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات وزارت کشور را در کارنامه خود دارد.

وی که از ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی است، ۴۸ سال دارد و دارای مدرک کارشناسی معارف اسلامی است.

اکنون در حالی مطلبی به عنوان معاون جدید سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی معرفی شده که حدود دو ماه پیش رضا جلالی به عنوان سرپرست این معاونت از طرف وزیر کشور معرفی شده بود.

پیش از این و در زمان مسئولیت ابوطالب شفقت استاندار سابق این استان، سید کریم سجادی در این سمت حضور داشت و پس از حضور محمود احمدی بیغش، سجادی به علت آنچه که بازنشستگی وی اعلام شده بود، از این سمت کنار گذاشته شد.

تاکنون و در مدت حضور سه ماهه محمود احمدی بیغش به عنوان استاندار خراسان شمالی، چهار معاون و هشت مدیرکل و مسئول رده بالای این دستگاه تغییر کرده‌اند.

این درحالی است که منابع آگاه از تصمیم احمدی بیغش برای تغییر معاون برنامه ریزی و چند مسئول دیگر استانداری خراسان شمالی نیز در آینده نزدیک خبر داده‌اند.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد