تاریخ درج خبر : 1391/09/14
کد خبر : ۶۶۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه پیام نور استان

سایت استان: رضا یوسف وند رییس دانشگاه پیام نور استان گفت: در دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد مراسم بزرگداشت روز دانشجو برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ایام امسال روز دانشجو با ایام محرم تلاقی دارد و به همین مناسبت برنامه هایی که در مراکز و واحدهای این دانشگاه با محوریت آذر عاشورایی برگزار می شود. رییس دانشگاه پیام نور استان افزود: می بایست حرکت استکبار ستیزی شهدای 16 آذر بزرگ داشته شود و ابعاد مختلف این روز بزرگ برای مردم خصوصا جوانان و دانشجویان تبیین شود.

وی با بیان اینکه دانشجویان و جریان فرهیخته جویای علم و دانش در نظام اسلامی از شان و جایگاه والایی برخوردار هستند، افزود: برنامه ریزی مناسبی برای این ایام در دانشگاه پیام نور انجام شده است و لزوم تحقق بخشی آرمان های شهدای دانشجو فعال شدن دانشجویان و افزایش روحیه اعتماد به نفس و دوری از وابستگی به جریانات استکباری می باشد.

یوسف وند اظهار کرد: مسئولین دانشگاه باید با تمام قوا و سعه صدر و روی گشاده و تحمل همه مشقت ها تلاش کنند در جهت تبلور رسالت واقعی دانشگاه اسلامی که تربیت نسل آینده و دانشجوی مسلمان و متعهد جویای علم و پژوهش است گام بردارند.

یوسف وند یادآور شد: دفاع از فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی و جلوگیری از غرب زدگی باید چارچوب های اساسی حرکت های دانشجویی بوده و دانشجویان متعهد اجازه ندهند آرمان های شهدای این مرزو بوم به راحتی و با شعارهای فریبنده دشمنان قسم خورده پایمال شوند.

رییس دانشگاه پیام نور استان در پایان گفت: این دانشگاه مفتختر است بیش از هزار نفر مدرس و حدود بیست هزار نفر دانشجو را در فضای علمی گرد هم آورده و نیازمند توجه بیش از پیش مسئولین به نیازهای آنان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد