تاریخ درج خبر : 1391/09/16
کد خبر : ۶۷۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

همه جاده‌های مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد باز است

سخنگوی راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دنبال بارش‌های گسترده و نزول رحمت الهی خوشبختانه همه راه‌های مواصلاتی این استان باز و تردد در آن‌ها جریان دارد.

به گزارش سایت استان، مهران مسعودی اظهار کرد: با توجه به بارش‌های گسترده و نزول رحمت الهی که از شب گذشته در این استان آغاز شده مجموعه عوامل راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد با استقرار 300 نفر از همکاران راهداری و استفاده از ده‌ها دستگاه خودرو سنگین و نیمه سنگین در 20 راهدارخانه ثابت و 15 راهدارخانه سیار همراه با اکیپ‌های تعمیراتی به صورت عملیاتی در حال سرویس‌دهی به مسافران و رانندگان هستند.

این مسئول در اداره‌کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه انبارهای محل ذخیره نمک همراه با ماسه برای استفاده در جاده‌های اصلی در فصل یخبندان آماده بوده که امید است در سال پر بارش کنونی شاهد هیچ‌گونه انسداد جاده‌ای در استان نباشیم.

مسعودی عنوان کرد: تلفن گویای 114 مرکز مدیریت راه‌ها به صورت آنلاین آماده راهنمایی و هدایت مسافران در خصوص باز بودن و یا انسداد احتمالی جاده‌ها خواهد بود.

رئیس روابط عمومی راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه بارش‌های شب گذشته این استان و مشکلات احتمالی گفت: خوشبختانه گزارشی مبنی بر خسارات به سطح و رویه جاده‌ها و محورهای مواصلاتی گزارش نشده و هم‌اکنون همه محورهای ما برای تردد و آمد و رفت مسافران و هم استانی‌ها باز است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد