تاریخ درج خبر : 1391/09/16
کد خبر : ۶۸۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

بازداشت چند ساعته بزرگواری

خاطرات  نماینده شهرستان های “کهگیلویه ، بهمئی و چرام”  با عنوان “از کرخه کور تا کرخه نور” متتشر و به بازار آمده است .

به گزارش سایت استان “علاقمندان برای تهیه این کتاب می توانند با شماره تلفن 21-02188948820 و شماره همراه 09199304250 آقای عبدی مدیر توزیع موسسه فرهنگی هنری زیتون سبز (ناشر این کتاب ) تماس حاصل نمایند  یا به شهر کتاب یاسوج مراجعه کنند.

این کتاب در 148 صفحه و به مبلغ 6 هزار و 500 تومان منتشر شده است .

بازداشت چند ساعته

دی ماه سال 1357 با تعداد زیادی از جوانان یک تجمع خودجوش را با وجود حکومت نظامی و برخورد شدید ارتشیان با مردم جلو حرم شاهچراغ به وجود آورده بودیم ، ما چند روحانی بودیم که  جلو صف جوانان حرکت می کردیم و شعار می دادیم ، نیروهای ساواکی و ارتشی ما را زیر نظر داشتند.

وقتی که به صحن حیاط بین شاهچراغ (ع)و سید میرمحمد(ع)رسیدیم و نیروهای ارتشی که از هر طرف هجوم آوردند تا جمعیت را متفرق کنند و مخصوصا راه مسجد عتیق را بسته بودند که کسی وارد نشود چون مرکز بیشترین تجمعات مسجد عتیق بود .

هنگامی که بنده و سید حسنعلی علیزاده و سید نورالدین علیزاده به خاطر نوارهایی که از امام در اختیار داشتیم برای نجات از دست ارتشی ها به سمت بازار حرکت کردیم ولی آنها که ما را زیر نظر داشتند و به عنوان عوامل اغتشاش می شناختندعده زیادی سرباز را دنبال ما روانه کردند تا ما را دستگیر کنند.

وقتی که سربازان به ما نزدیک شدند نوارها را از زیر عبا بر زمین ریختیم که به دست آنها نیفتد . سربازان هم متوجه کار ما نشدند و ما را دستگیر کردند و به محل استقرار فرماندهان خود بردند اما پس از چند ساعت بازجویی و به دست نیاوردن مدرکی ما را رها کردند .

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد