تاریخ درج خبر : 1392/06/06
کد خبر : ۶۸۲۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات استان به مناسبت هفته دولت

سایت استان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با صدور بیانیه ای، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، از مردم استان دعوت کرده است با حضور در مراسم گرامیداشت این دو شهید والا مقام، با آرمانهای امام تجدید پیمان کنند.

متن این بیانیه در پی می آید:

بار دیگر هشتم شهریور با نام یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر این دو یار دیرین و صدیق و همسنگر در قربانگاه عشق از راه می‌رسد و فضای کشور از عطر دلنشین و رایحه خوش آنان جانی تازه می‌کند. آنان که اسوه ایمان و رجا و نماد علم و تقوا در راه پاسداری از ولایت و انقلاب اسلامی با خون پاک خود دفتر افتخارات ایران اسلامی را امضاء کردند. بدین مناسبت هر ساله همراه با گرامیداشت یاد و خاطره آن دولتمردان شهید و خدوم، دستاوردهای دولت‌های انقلاب اسلامی نیز مورد بررسی و مداقه قرار گرفته و در واقع اصول حاکم بر اندیشه و عمل شهیدان رجایی و باهنر سنگ محکمی برای سنجش عملکرد دولتمردان دیروز، امروز و فرداست و فرصتی برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و دوایر دولتی است. از این روی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از دولت یازدهم می‌خواهد تا همچنان با تکیه بر روی اصول و مفاهیم اصیل انقلاب اسلامی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت های بالقوه و بالفعل نظام و تجارب مفید ملی و دستاوردهای متراکم دولت‌های قبل، بتواند همچنان در مدار عدالت و پیشرفت و تعالی، کشور را به پیش برده و با نگاهی اصولی و هوشمندانه هم به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم‌الشأن و هم به واقعیت‌های پیش روی، در روند ساختن دولت، حکومت و تمدن بزرگ اسلامی نقش اساسی خود را ایفا کنند.

در پایان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن گرامی داشت هفته دولت ، با تجدید احترام به مقام شامخ و رفیع شهیدان انقلاب اسلامی به ویژه شهیدان والامقام رجایی و باهنر از عموم مردم عزیز و شریف استان کهگیلویه وبویراحمد دعوت می نماید تا با حضوری گسترده، انقلابی و انبوه در مراسم بزرگداشت آن شهیدان گرانقدر با آرمان‌های بلند آن شهیدان تجدید میثاق نمایند. این مراسم در یاسوج مرکز استان روز جمعه 08/06/92 قبل از خطبه های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد