تاریخ درج خبر : 1392/06/06
کد خبر : ۶۸۳۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

افشای سند برداشت 16 میلیاردی از ریاست جمهوری برای دانشگاه احمدی نژاد

سایت استان: در حالی که روز گذشته روزنامه جمهوری اسلامی از برداشت مبلغ یکصد و شصت میلیارد ریال در آخرین روز دولت احمدی نژاد خبر داد،  سند این برداشت در سایتهای خبری منتشر شده است.

این روزنامه نوشته بود:« از نهاد ریاست جمهوری خبر می رسد مبلغ یکصد و شصت میلیارد ریال در آخرین روز دولت گذشته از حساب ریاست جمهوری برداشت شده است.مسئولین جدید نهاد در جریان پیگیری این اقدام به سرنخ هائی رسیده اند که ممکن است در روزهای آینده به اطلاع عموم برسد. ایجاد دفاتر برای مسئولین سابق و تأسیس دانشگاه توسط آنان از جمله مواردی هستند که در فهرست این پیگیری ها قرار دارند.»

شاید برخی باور نمی کردند عوامل دولتی که خود را “پاک ترین دولت تاریخ” می داند، دست به چنین کاری بزنند؛ اما متاسفانه این خبر صحت داشت.

طبق سندی که در سایتهای اینترنتی منتشر شده است، این اقدام در روز 13 مرداد جاری، یعنی روز تحلیف حجت الاسلام حسن روحانی انجام شده و موجودی حساب دانشگاه آقای احمدی نژاد را از 12 میلیون تومان، به 16 میلیارد و 12 میلیون تومان رسانده است.

چرا که یک فقره چک به مبلغ 160 میلیارد ریال از ذی حسابی نهاد ریاست جمهوری به حساب کوتاه مدت بانک ملت به شماره 4701686495 به نام دانشگاه غیردولتی، غیرانتفاعی جامع بین المللی ایرانیان(یعنی همان حسابی که شماره آن برای اطلاع عمومی منتشر شد) واریز شده است.

البته وقتی احمدی نژاد در آخرین گفتگوی خود با تلویزیون خودش اذعان کرد فعلا از یک مکان دولتی برای دانشگاه ایرانیان استفاده می شود، احتمالا وقتی درباره این 16 میلیارد سوال شود، یکی از آن خنده هایش را می کند و پاسخ می دهد که این دانشگاه، «مال مردم» است!
منبع:الف

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    تکلیف سه هزار میلیارد چه شد ان را به حساب کدام دانشگاهی ریختنند ایا مردم ایران اانقدر بی ارزش و کم اهمییت هستند که نباید به دانند تکلیف ان پول چه شد مدتها پیش خواندم که وزیر یکی از کشورهای اسیایی به دلیل اینکه در زمان وزارت ایشان اختلاس شده بود خود کشی کرده ولی ماشالله در ایران حتی مردم را قابل نمکی دانند که 000000
    چرا زحمت میکشید اطلاع رسانی میکنید چه سود مگه چه اتفاقی میفته جز نفرین بی صدای مردم

پربازديد