تاریخ درج خبر : 1391/03/19
کد خبر : ۶۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

هیئت انتخاب و داوری جشنواره فیلم و عکس دنا مشخص شدند

مدیر اجرایی جشنواره فیلم و عکس دنا گفت: هیئت انتخاب و داوری چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان(دنا) مشخص شدند.

قدرت الله سلیمانی فر افزود: 9کارشناس، فیلمساز، فیلمنامه نویس و عکاس آثار رسیده به جشنواره دنا را انتخاب و داوری می کنند.

وی بیان کرد: “سعید رجبی فروتن” دانش آموخته سینما، کارشناس ارشد مدیریت رسانه و مدرس، “سلیم غفوری” مستند ساز و “سعید مترصد” کارشناس کارگردانی، نویسنده، کارگردان و فیلمساز فیلم کوتاه انتخاب فیلم های بخش مسابقه جشنواره دنا را برعهده دارند.

سلیمانی فر عنوان کرد: در این بخش هیئت داوران 13 تندیس و سه دیپلم افتخار و در مجموع 115 میلیون ریال جایزه نقدی به همراه حمایت از تولید به برگزیدگان اهدا خواهند کرد.

رئیس انجمن سینمای جوان یاسوج بیان داشت: همچنین،”محمد تقی فهیم” منتقد، فیلمنامه نویس و فعال در عرصه مطبوعات کشور، “علی درخشی” فیلمنامه نویس و فیلمساز به همراه “هادی مقدم دوست” فیمنامه نویس، فیلمساز و روزنامه نگار، فیلمنامه های بخش مسابقه جشنواره دنا و نفرات اول تا سوم برتر در این جشنواره را به همراه بهترین فیلمنامه در بخش ویژه معرفی می کنند.

وی افزود: “اسماعیل عباسی”، عکاس، مدرس دانشگاه، نویسنده و مولف و دبیر و داور جشنواره های متعدد عکاسی که سردبیری نشریه عکس را در کارنامه خود دارد، “افشین شاهرودی” فارغ التحصیل ارتباط تصویری، مدرس، عکاس، دبیر و داور جشنواره های عکاسی و صاحب امتیاز و مدیرمسئول فصلنامه نشریه عکاسی خلاق و “علیرضا کرمی صارمی” کارشناس ارشد عکاسی، مدیرگروه عکاسی دانشکده خبر، انتخاب و داوری عکسهای 48 مین جشنواره منطقه ای سینمای جوان را برعهده دارند.

سلیمانی فر بیان داشت: کار داوری آثار رسیده به این جشنواره در ستاد مرکزی انجمن سینمای جوان کشور آغاز شده است.

وی یادآور شد: چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با نام دنا از 19 تا 22 تیر ماه جاری با حضور استانهای البرز، تهران، قم، سمنان، مازندران، قزوین، فارس، کهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد در یاسوج برگزار می شود.

سلیمانی فر اظهار داشت: این جشنواره از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد و انجمن سینمای جوانان ایران برگزار خواهد شد.

.

.

.

.

منبع: مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد