تاریخ درج خبر : 1392/06/07
کد خبر : ۶۸۶۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر دهراب‌پور نفر اول پزشکان نمونه استان در سال 92 شد

سایت استان: با ارزیابی برخی شاخص‌ها در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر کیان دهراب‌پور به عنوان نفر اول در میان پزشکان نمونه سال 92 کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

1600

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر کیان دهراب‌پور در پی فعالیت‌هایش به عنوان عضو شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی و رئیس کارگروه سلامت بسیج این استان، به عنوان نخستین مدیر بیمارستان صحرایی وابسته به سپاه فتح در منطقه مارگون بیش از 40 هزار نفر از مردم این منطقه را به همراه تیم سلامت بسیج جامعه پزشکی به صورت رایگان مداوا کردند.

مدیریت خدمات فوق‌تخصصی، تخصصی و پاراکلینیکی در این بیمارستان صحرایی و حضور داوطلبانه در دیگر مناطق محروم این استان به عنوان پزشک نیز از شاخص‌هایی بوده که در انتخاب این عنوان مؤثر بوده است.

دهراب‌پور به عنوان داوطلب نمونه جمعیت هلال‌احمر در کشور عراق به مدت بیش از یک ماه در انتهای سال 91 و ابتدای سال 92 به زائران عتبات عالیات خدمات پزشکی لازم را ارائه داد.

عضویت در هیئت امنای مجمع خیرین سلامت کشور و نائب‌رئیس هیئت مدیره این مجمع، قاری قرآن و نفر اول مسابقات تفسیر قرآن، مشارکت در امور ورزش و جوانان به عنوان سرپرست هیئت تنیس روی میز، همکاری افتخاری با اداره‌کل بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد شهید و تدریس در برخی دانشگاه‌های مختلف شهر نیز از دیگر شاخصه‌هایی بوده که در این انتخاب مؤثر بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • شهروندی از استان گفت:

  لطفا اسامی پزشکان نمونه استان را اعلام بفرمایید.

 • حقگو گفت:

  انصافا حقشه…………

 • ناشناس گفت:

  با وجودی که از لحاظ سیاسی با دکنر کیان دهرابپور مخالفم ولی از جنبه فعال بودن ایشان را قبول دارم

 • همکار ایشان گفت:

  هم خنده داره هم …. بزرگ به جامعه پزشکی استان،متاسفم متاسفم متاسفم متاسفم متاسفم متاسفم متاسفم متاسفم …

پربازديد