تاریخ درج خبر : 1391/09/17
کد خبر : ۶۸۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال گرم از کشتی گیر جوان دهدشتی+تصاویر

سایت استان: با حضور جمعی از مسئولین ورزش، پیشکسوتان، داوران، مربیان و ورزشکاران از مهدی یونسفر نفر سوم مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی جوانان فرنگی کشور استقبال بعمل آمد.

با حضور موسوی و نیکوئی زاده، رئیس و معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان، خوبانی رئیس هیئت کشتی و جمعی از پیشکسوتان، داوران، مربیان و ورزشکاران از مهدی یونسفر نفر سوم مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی کشور، استقبال بعمل آمد.

این مسابقات از تاریخ ۱۵/۹/۹۱ لغایت ۱۷/۹/۹۱ در اهواز برگزار شد و نفرات اول تا سوم به اردوی تیم ملی دعوت شدند و همچنین نفرات اول تا سوم این مسابقات مستقیم جهت شرکت در جام بین المللی شاهد انتخاب شدند.

خاطر نشان می شود؛ میلاد درخشی کشتی گیر هم استانی نیز در این مسابقات به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

منبع:کبنااسپورت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • mojtaba175 گفت:

    آخ سی کرهالوم.
    دددددددددددوووووووویییییییییتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

  • عبدالحسین جهانبخش گفت:

    سلام.تو رو خدا هر کسی که این مطلوب می‌خوره حتما به استاندار فرسوده.بنده کشتی گیر بویراحمد هستم.سه بار قهرمان کشتی کشور شدم،تا نایب قهرمانی مسابقات بین المللی دارم،مسابقات جهانی اعزام شدم.با این همه افتخار واسه خودم متاسفم که برا این استان کشتی میگیرم.دوساله عضو تیم ملی هستم دریغ از یک ریال پول 11بار رفتم اردو نزدیک به یک میلیون خرج کردم ولی یک ریال به من ندادن .این نخبه به همین زودی ها رفتنی .حالا که هیچ گونه تشویقی من و مرلین آقای نظری رو نمی کنید دیگه با چه انگیزه ای کار کنیم.واقعا برا مسوولان متاسفم.

پربازديد