تاریخ درج خبر : 1391/09/17
کد خبر : ۶۸۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش ملی «ولایت فقیه و بیداری اسلامی» در دانشگاه پیام نور استان

سایت استان:  رئیس دانشگاه پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: دبیرخانه همایش ملی «ولایت فقیه و بیداری اسلامی» در پیام نور کهگیلویه و بویراحمد به آدرس اینترنتی http://www.kb-bidarieslami.ir تا تاریخ 25 دی ماه 91 آماده دریافت مقالات در شانزده محور از سراسر کشور خواهد بود.

رضا یوسف وند دبیر همایش ملی ولایت فقیه و بیداری اسلامی در جمع اساتید این دانشگاه از ارسال پوستر همایش ملی « ولایت فقیه و بیداری اسلامی» به تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و حوزه های علمیه سخن گفت و تاکید کرد سایت همایش به آدرسhttp://www.kb-bidarieslami.ir تا تاریخ 25 دی ماه 1391 آماده دریافت مقالات در سطح ملی می باشد.

یوسف وند دبیر این همایش اضافه کرد: فعالیت های دانشگاه پیام نور نشان از پیشتازی این دانشگاه در حرکت های پژوهشی است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ادارات و نهادها خصوصاً موسسات دانشگاهی و حوزه های علمیه می توانند در بخش های مختلف علمی و اجرایی حامی دانشگاه پیام نور باشند.

یوسف وند افزود:  تیرماه امسال همایش ملی اسلام و ایتام در این دانشگاه برگزار شد که کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری ویژه ای در برگزاری همایش نمود.

این مقام دانشگاه پیام نور همچنین از حمایت همه جانبه سپاه فتح استان در همایش تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی این دانشگاه که در مهر ماه سال جاری برگزار شد نمود. یوسف وند در پایان با اشاره به توجه ویژه به مباحث اقتصاد مقاومتی گفت: پتانسیل های ویژه ای در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که با همکاری و همدلی مسئولین می تواند در کاهش هزینه ها موثر باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد