تاریخ درج خبر : 1391/09/17
کد خبر : ۶۹۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پنجمین جشنواره ملی شعر زاگرس در یاسوج برگزار می شود

سایت استان: پنجمین جشنواره ملی شعر زاگرس در یاسوج برگزار می گردد.
به گزارش سایت استان، فریدون هاشمی دبیر این جشنواره گفت: همایش شعر زاگرس در دو بخش شعر سپید و غزل با موضوع آزاد برگزار می شود.

هاشمی افزود: هر شاعر می تواند در هر بخش 3(سه) اثر برتر خود را به ایمیل جشنواره 1391zagros@gmail.com با فرمت word همراه با مشخصات کامل ارسال کند.
وی مهلت ارسال را تا اول بهمن ماه 91 اعلام و اضافه کرد: جوایز این دوره بدین صورت است که نفر اول ده میلیون ریال دوم هشت میلیون ریال سوم شش میلیون ریال و جایزه ویژه زاگرس نیز پنج میلیون ریال و همچنین 14 نفر برگزیده خواهیم داشت که متناسب با قوت و تعداد آثار از هر دو بخش انتخاب می شوند.
دبیر جشنواره شعر زاگرس یادآور شد: آثار رسیده توسط چند منتقد و شاعر مطرح کشور بررسی و داوری می شود و نتیجه به همراه نقد مکتوب و تحلیل فنی منتشر می گردد.
رئیس انجمن شعر و ادب استان خاطر نشان ساخت: از نماینده گان و چهره های مطرح در جریان های مختلف ادبی و شعر امروز ایران در این جشنواره استفاده می شود.
وی ادامه داد: در جریان برگزاری جشنواره، آثار با حضور افراد شاخص و معتبر بررسی و نقد علمی می شود و همچنین در جشنواره ملی شعر زاگرس مسایل تخصصی و فنی شعر ایران به صورت علمی بررسی می شود، منتقدان و شاعران برجسته ملی در این باره آخرین نگرش های خود را مطرح می نمایند و نقد آثار برتر در مجلات تخصصی توسط صاحبنظران این حوزه نقد و چاپ شده و برآیند کار به صورت کتاب منتشر خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد