تاریخ درج خبر : 1391/09/18
کد خبر : ۶۹۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو در یاسوج دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری سارق لوازم داخل خودرو و کشف بیش از 15 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت استان، سرهنگ “علی کاشانی”در این رابطه گفت: پس از وقوع چند مورد سرقت داخل خودرو، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان بویراحمد قرار گرفت.

وی اظهار کرد:ماموران کلانتری 12یاسوج با انجام کار اطلاعاتی و پلیسی، سارق حرفه ای را شناسایی و وی را در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد بیان کرد:در تحقیقات انجام شده از متهم بیش از 15فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهر یاسوج کشف شد.

سرهنگ کاشانی عنوان کرد: با تلاش ماموران همدست سارق و یک نفر مالخر نیز دستگیر و مقداری اموال مسروقه از آنان کشف شد.

وی بی احتیاطی و غفلت مالباختگان را زمینه ساز این سرقت ها دانست و خاطرنشان کرد: برای آنکه فرصت و سهولت از سارقان سلب شود می توان با بکاربستن راهکارها و توجه به هشدارهای پلیسی تا حد زیادی فرصت ارتکاب جرم را از بین برد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد در راستای پیشگیری از سرقت داخل خودرو به شهروندان توصیه کرد؛ تا به هنگام ترک خودرو اقدامات احتیاطی و بازدارنده ای ازجمله خودداری از گذاشتن اشیاء قیمتی، اسناد و مدارک مهم در داخل خودرو، بالا بردن شیشه اتومبیل و بستن درب ها، توقف در پارکینگ های عمومی، تجهیزخودرو به امکانات ایمنی وخودداری از پارک کردن اتومبیل در نقاط خلوت و تاریک را انجام دهند.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد