تاریخ درج خبر : 1391/09/18
کد خبر : ۶۹۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پیشگیری از حوادث رانندگی مهمترین اولویت در اجرای طرح زمستانی است

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیشگیری از حوادث رانندگی مهمترین اولویت در اجرای طرح زمستانی است.

به گزارش سایت استان، سردار” علیرضا عادلی” که در جلسه هماهنگی طرح زمستانی سخن می گفت،افزود:با توجه به شروع فصل سرما و تردد رانندگان در جاده های استان،پلیس راه با همکاری سایر دستگاه های اجرایی و امدادی،برنامه های ویژه ای جهت رفع نقاط حادثه خیز جاده ها و پیشگیری از حوادث رانندگی دارد.

وی زمان اجرای این طرح زمستانی در استان کهگیلویه و بویراحمد را از 20 آذرماه سالجاری تا 25 اسفند ماه عنوان و تصریح کرد:این طرح در 13 مرحله یک هفته ای طی مدت 95 روز اجرا خواهد شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیش بینی وضعیت برودت هوا در سالجاری بیان کرد:باید تدابیری اندیشیده شود که مسافران و مجریان طرح زمستانی در اولین فرصت نسبت به وضعیت بارش و برودت هوا آگاهی لازم را داشته باشند.

سردار عادلی ادامه داد:نقاط پر تردد و حادثه خیز از جمله علل افزایش تصادفات سوانح رانندگی در سال های گذشته بوده که امسال به همت و همکاری دیگر نهادهای امدادی و جاده ای تصمیم داریم صدمات و تلفات جاده ای را در سطح جاده ای استان کاهش دهیم.

وی بیان کرد:افزایش نیروی انسانی و تجهیز خودرویی و بالا بردن امکانات راهداری در نقاط حادثه خیز استان یکی از برنامه های مهم و ویژه پلیس راه در جهت روان سازی و آرامش رانندگان در فصل زمستان است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه از اولویت های مهم طرح زمستانی پیشگیری از بروز حوادث رانندگی در سطح جاده ها می باشد، اضافه کرد:از وظایف مجریان طرح پیش بینی،آماده سازی و پیشگیری از بروز حوادث و در نهایت امداد و نجات می باشد که نیروی انتظامی استان به عنوان خادم مردم در تمام شبانه روز آماده خدمت به شهروندان محترم است.

 منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد