تاریخ درج خبر : 1391/09/18
کد خبر : ۶۹۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

کارگاه آموزش عکاسی دیجیتال و نورپردازی در یاسوج برگزار شد

کارگاه آموزش عکاسی دیجیتال و نورپردازی در یاسوج با استقبال بی‌نظیر عکاسان استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

به گزارش سایت استان،‌ شرکت نورنگار با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد و انجمن عکاسان دنا این کارگاه آموزشی را برگزار کردند.

معاون سینمایی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مراسم آغاز به کار این کارگاه گفت: هنر عکاسی هنری رو به رشد و به زعم بنده، جهانی است.

عبدالی با اشاره به اینکه انجمن عکاسان در استان ضمن احترام به سایر انجمن‌های فرهنگی و هنری، فعال‌ترین انجمن است، اظهار داشت: عکاسان این استان در جشنواره‌های ملی و بین‌المللی افتخارات زیادی کسب کرده‌اند.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد دارای چهره‌هایی مطرح در حوزه عکاسی در سطح کشور همچون آقای “غفاری” است، افزود: هنر عکاسی حتی نسبت به سینما با آن همه امکانات فنی و هنری بالاتر و والاتر است.

عبدالی خاطرنشان کرد: از فعالیتهای بسیار خوب آقای اسحاق آقایی، عکاس ارزنده استان در رأس انجمن عکاسان دنا قدردانی و تشکر می‌کنم.

در این کارگاه یک روزه آقای افشانی معاون علمی و آموزشی شرکت نورنگار که دارای 30 جلد کتاب ترجمه در حوزه عکاسی است و آقای داریوش محمدخانی از عکاسان برجسته کشور به تدریس در حوزه عکاسی دیجیتا و نورپردازی، پرداختند.

در پایان این مراسم به قید قرعه جوایزی توسط شرکت نورنگار به شرکت‌کنندگان در این کارگاه اعطا شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد