تاریخ درج خبر : 1391/03/19
کد خبر : ۶۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

شهر یاسوج به پل‌های عابر پیاده بیشتری نیاز دارد

فرماندار بویراحمد گفت: شهر یاسوج به دلیل ترافیک بالا و عبور و مرور زیاد مردم و مسئولان به پل‌های عابر بیشتری نیاز دارد.

 

 

 

محمد الفونه امروز در نشست شورای اداری این شهرستان خواستار افزایش تعداد پل‌های هوایی در شهر یاسوج شد.

وی در ادامه ابراز داشت: کمبود پل‌های هوایی در برخی مسیرهای رفت و آمد مردم در سطح شهر تاکنون خسارت‌های جانی و مالی فراوانی برای مردم به ارمغان آورده است.

نماینده ارشد دولت در شهرستان بویراحمد تصریح کرد: جهت رفاه حال شهروندان و تامین امنیت آنها در خصوص ضرورت احداث پل هوایی در مسیرهای پرتردد هماهنگی‌های لازم با مسئولان شهرداری صورت گرفته ولی به دلیل برخی ناهماهنگی‌های بین دستگاهی تاکنون این امر محقق نشده است.

فرماندار بویراحمد عنوان کرد: تاکنون دو مکان در بلوار شصت متری امام خمینی و بلوار مطهری جلوی دانشگاه علوم پزشکی جهت نصب و احداث پل هوایی در نظر گرفته شده‌اند که به دلیل مشکلاتی از جمله عدم اصلاح شبکه برق فشار قوی و اصلاح شبکه مخابرات در جایگاه نصب پل هوایی در بلوار امام خمینی و همچنین در جلوی دانشگاه علوم پزشکی به دلیل عدم جابجایی شبکه برق فشار قوی توسط شرکت برق، مسئولان امر تاکنون موفق به احداث این دو پل هوایی نشده‌اند.

الفونه ساماندهی این وضعیت را منوط به همکاری و مشارکت همه‌جانبه نهادهای مسئول دانست و از مسئولان اداره برق و مخابرات خواست نسبت به رفع این مشکل هر چه سریع‌تر اقدام کنند تا با احداث این دو پل از زیان‌ها و خسارت‌های احتمالی پیشگیری شود.

 

.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد