تاریخ درج خبر : 1391/09/18
کد خبر : ۷۰۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح «مدام» در مدارس راهنمایی دهدشت اجرا می شود

سایت استان: رئیس آموزش‌وپرورش دهدشت از اجرای طرح «مدام» یا «دانش‌آموز محوری» در کلیه مدارس راهنمایی این شهرستان خبر داد.

فریدون فاطمی‌زاده  اظهار داشت: در هفته جاری طرح «مدام» یا «دانش‌آموز محوری» در کلیه مدارس راهنمایی شهرستان کهگیلویه و بویراحمد اجرا می‌شود.

رئیس آموزش و پرورش دهدشت گفت: ایجاد آمادگی دانش‌آموزان برای ایفای نقش‌های اجتماعی، اداره امور جامعه در آینده و آمادگی برای شغل‌های مختلف از اهداف طرح «مدام» است.

فاطمی‌زاده تصریح کرد: اجرای این طرح محدود به امروز نمی‌‌شود و در طول سال تحصیلی در چندین نوبت اداره امور مدرسه به دانش‌آموزان محول می‌شود.

وی با بیان این‌که در این طرح اداره امور مدرسه توسط دانش‌آموزان انجام می‌گیرد، گفت: در این طرح مدیر، معاون، معلم و خدمتگزاری مدرسه توسط خود دانش‌آموزان انجام می‌گیرد.

فاطمی‌زاده با اشاره به اهمیت این طرح در بالا بردن اعتماد به نفس دانش‌آموزان اظهار داشت: با اجرای این طرح روحیه خودباوری در میان دانش‌آموزان تقویت و آن‌ها به محک توانمندی‌های خود می‌پردازند.

رئیس آموزش و پرورش دهدشت تصریح کرد: دانش‌آموزان امروز آینده‌سازان فردا هستند و بدون شک هر عملی در جهت باور پزیری و تقویت روحیه اجتماعی آن‌ها در آینده کشور بسیار مؤثر خواهد بود.

وی به ویژ‌گی مثبت اجرای این طرح در ادوار گذشته اشاره کرد و ادامه داد: اجرای این طرح باعث شده دانش‌آموزان همکاری و هماهنگی بیشتری با مربیان خود در اجرای برنامه‌های مدارس داشته باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد