تاریخ درج خبر : 1391/09/24
کد خبر : ۷۰۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دو اقدام شایسته شهرداری دهدشت

سایت استان: شهرداری دهدشت اخیراً دو کار شایسته در شهر دهدشت انجام داده است که گرچه کمی دیر انجام شد ولی به هر حال شایسته تقدیر است.

اولین اقدام شهرداری دهدشت نصب تابلوهای راهنما در سطح شهر دهدشت می باشد که هم برای شهروندان و هم برای مسافرانی که به شهر وارد می شوند مناسب است.

این تابلو ها که مسیر مکانها و ادارت اصلی شهر را نشان می دهد برای مسافران و شهروندان آدرس دهی و آدرس یابی را آسان تر کرده است.
اما در اقدامی دیگر شهرداری دهدشت برای روان سازی و کاهش ترافیک اقدام به کوتاه تر کردن بلوارهای اصلی شهر ( دور برگردان ) که منتهی به چهارراههای شلوغ شهر می شوند کرده است.
این اقدام می تواند از بار ترافیکی و شلوغی این چهارراهها کاسته و به روان سازی ترافیک کمک گسترده ای کرده و رفاه حال شهروندان را به همراه داشته باشد.هر چند نیازمند تسریع در انجام کار می باشد تا شیرینی این اقدام به کام شهروندان دهدشتی تلخ نشود.
این اقدام شهرداری دهدشت می تواند الگویی باشد برای دیگر شهرهای استان که با بستن میادین و یا یک طرفه کردن خیابان های شلوغ فقط صورت مسئله را پاک کرده و ترافیک را به چند متر پایین یا بالاتر منتقل می کنند.
هر چند شهرداری دهدشت در دیگر بخشها دارای نارسایی هایی می باشد ولی دلیل نمی شود که خوبی های این نهاد را در این چنین اقدامهایی نادیده گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • نقطه چین گفت:

  خوبی تی خدا بی
  که دلتون خش نکنیت
  به خدا اکثر مردم دهشدت وش ناراضین

 • گودی چه؟ گفت:

  دردو بلای شهردارتون تو سر شهر دار ما.

 • حسام سیدی پور گفت:

  \پسندیده است. تسریع در کارها ضمن پیگیری زیبنده تر است. خسته نباشید.

 • اقدام بسیار خوبیه! انصافا آقای تقوی تو بحث فضای سبز و زیباسازی شهری و اصلاحات ترافیکی خوب کار کردن.

  اگه یه خورده تو این بازسازی و اصلاحات تسریع بدن کارو خیلی خوب میشه.

پربازديد