تاریخ درج خبر : 1391/09/19
کد خبر : ۷۰۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تشکر بیت آیت الله ملک حسینی از مراجع تقلید

سایت استان : آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی فرزند عالم و شایسته حضرت آیت الله ملک حسینی (رحمت الله علیه ) و بیت مکرم آن عالم وارسته در پیامی از مراجع تفلید و علمای اعظم کشور به دلیل همدردی با درگذشت آن عالم ربانی تقدیر و تشکر نموده است .

متن کامل این پیام به این شرح است :

بسمه تعالی

محضر مبارک مرجع عالیقدر آیت الله العظمی سبحانی دامت برکاته

بعد الحمد و الصلواه و با تقدیم احسن السلام و ازکی التحیات و آرزوی عزت و سربلندی، پیام تسلی بخش حضرت مستطاب عالی در ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیت الله والد معظم، موجب آرامش حال حقیر و سایر بازماندگان شد . فقیهان و فرزانگان در بستر تاریخ حیات علمی و عملی تشیع همواره مشعل هدایت جامعه را افروخته داشتند و جامعه شیعی از پرتو نورشان بهره جسته است . حضرتعالی صدیقی شفیق را از دست دادید که پیوسته در مسیر خدمت به حوزه های علمیه و شیعیان امیر المومنین از هیچ سعی ای فروگذار نکرد .

از تمامی الطاف شما در صدور پیام شریف و حضور نورانی در مجلس ترحیم و ابراز عواطف صمیمانه سپاسگزاریم و از خداوند متعال عزوجل طول عمر و دوام عزّ برای آن مرجع بزرگوار که پیوسته در راه اعتلاء کلمه توحید و احیاء تعالیم شرع انور ستاره ای فروزان بوده اید خواستارم. و رجاء واثق دارم از دعای خیر، حقیر را در جهت استمرار و پیگیری راه تعلیم و تربیت آن عالم فقید فراموش نخواهید فرمود .

بیت معظم له – سید شرف الدین ملک حسینی

بسمه تعالی

محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی دامت برکاته

بعد الحمد و الصلواه و با تقدیم سلام وازکی التحیه و رجاء توفیق و سربلندی

تشریف فرمائی نورانی حضرتعالی در مجلس ترحیم فقیه مجاهد حضرت آیت الله العظمی ملک حسینی موجب تسلی خاطر بازماندگان و علماء خطه جنوب شد . حضور درس آموز حضرتعالی و ابراز تفقد شما تکریم علم و فقاهت و ارزش هائی بود که آن عالم فقید واجد آن بود .

امیدواریم برای ادامه راه آن مرحوم مشمول دعای خیر شما باشیم تا بتوانیم با مددهای صاحب حوزه های علمیه، قیم الزمان ارواحنالتراب مقدمه الفداه در راستای تعلیم ها و تربیت ها و تبلیغ های آن فقید کوشا باشیم . خداوند برکت عالمان و فقیهان و مفسرانی بزرگ چون حضرتعالی که به سان ستاره ای درخشنده در حوزه ها پرتوافشانی دارید مستدام بدارد . همواره در ظل الطاف امام عصر صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف موید و معزز باشید .

بیت معظم له – سید شرف الدین ملک حسینی

بسمه تعالی

محضر مبارک مرجع عالیقدر، حضرت آیت العظمی صافی گلپایگانی دامت برکاته

بعد الحمد و الصلواه و با تقدیم احسن السلام و ازکی التحیات و آرزوی دوام عز و سر بلندی

پیام مبارک به مناسبت ارتحال فقیه فقید آیت الله والد معظم، موجب تسلی خاطر اینجانب و سایر بازماندگان و مردم منطقه گشت و تسکینی بر آلام هجران آن مجاهد نستوه بود. فقیهان و عالمان دین چون حضرت مستطاب عالی، امناء‌رسل و حصن های حصین اسلام در طول تاریخ و تکیه گاه شیعه در درک و فهم دین و تخلق به اخلاق الهی و مجاهدت ها در حمایت از مکتب قویم بوده اند .

از الطاف حضرتعالی در صدور پیام و حضور نورانی در مجلس ترحیم صمیمانه سپاسگزارم و بقاء عمر آن وجود شریف را که هماره در راه پاسداری از شرع انور و دین مبین و دفاع از حریم ولایت اهل بیت علیهم السلام مصروف شده، از خداوند متعال می طلبم و از حضرت حق جل و اعلی شکوه و عظمت حوزه های علمیه را در سایه آن مرجع بزرگوار خواستارم.

از آن وجود شریف التماس دعا دارم و امیدوارم موید و منصور به عنایات مخصوصه بقیه الله العظم(عج) و مشمول دعای آن حضرت ارواحنا فداه باشید.

بیت معظم له – سید شرف الدین ملک حسینی

بسمه تعالی

محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دامت برکاته

بعد الحمد و الصلواه و با تقدیم سلام و اهداء تحیات و آرزوی عز و توفیق ،پیام تسلیت حضرت مستطاب عالی در ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیت الله ملک حسینی موجب تسلی خاطر بازماندگان و مردم این سامان شد . عالمی که در طول حیات خویش در راستای اعتلای آرمان های دینی و تحکم ولایت اهل البیت علیهم السلام از هیچ تلاشی فروگذار نکرد و فقدانش ثلمه ای در اسلام بود . حضور عالمان و فقیهان در طول تاریخ هماره چنین بوده است . امید است با بقاء عمر آن مرجع بزرگوار شاهد درخشش حوزه های علمیه و سربلندی مسلمین در تمامی عرصه ها باشیم ،و سایه پر مهر شما بر طالبان علوم اهل بیت علیهم السلام مستدام باد .

از تمامی الطاف حضرتعالی نسبت به بیت آن فقیه فقید و مردم استان فارس کمال تقدیر و تشکر را داریم و امیدواریم با دعای خیر حضرتعالی بتوانیم مسیر تربیتی و علمی آن فقید سعید را در حوزه های علمیه مربوط به ایشان استمرار دهیم .

عزت و سربلندی حضرت مستطاب عالی را در ظل عنایات مخصوصه ولی عصر ارواحنا لتراب مقدمه الفداء از خداوند متعال جل و علی خواستاریم .

بیت معظم له – سید شرف الدین ملک حسینی

بسمه تعالی

محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی دامت برکاته

بعد الحمد و الصلواه و با تقدیم سلام و اهداء تحیات ،عزت و سربلندی حضرت مستطاب عالی را از خداوند متعال خواستارم . پیام تسلیت حضرتعالی در ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی (ره) موجب تسلی خاطر بازماندگان و مردم این منطقه شد . عالمی وارسته که در طول عمر با برکت خویش پیوسته برای احیاء دین و اعتلاء کلمه توحید تلاش می کرد و همواره در راه خدمت به حوزه های علمیه و شیعیان امیرالمومنین بود . امید آنکه سایه بلند مراجع بزرگ اسلام که مصابیح هدایت جامعه را به دست دارند و تکیه گاه علمی و عملی جامعه اند، در ظل عنایات و الطاف بقیه الله الاعظم مستدام باد . از تمامی الطاف و مراحم آن مرجع عالیقدر در صدور پیام و اعزام هئیت به مجلس ترحیم کمال تشکر و سپاسگذاری را داریم و از خداوند جل و عز طول عمر شریف و دوام عز و توفیق در پرتو الطاف اهل البیت علیهم السلام برایتان خواهانیم و از محضرتان التماس دعای خیر داریم .

بیت معظم له – سید شرف الدین ملک حسینی

منبع:عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد