تاریخ درج خبر : 1391/09/19
کد خبر : ۷۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تشکر بیت آیت الله ملک حسینی از رهبر انقلاب

سایت استان: بیت حضرت آیت الله ملک حسینی در پیامی از الطاف مقام معظم رهبری در صدور پیام و اعزام هیئتی برای شرکت در مجلس ترحیم نماینده فقید ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تقدیر کرد.

در این پیام  آمده است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته

بعد الحمد و الصلوه و با تقدیم بهترین سلام ها و تحیات و آرزوی دوام عزّ و توفیقات

پیام مبارک در ارتحال فقیه مجاهد حضرت آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی موجب تسلی خاطر بازماندگان و مردم غیور و عشایر قدرشناس و بالخصوص علماء اعلام این منطقه شد.

تکریم مجاهدت ها و خدمت ها و تربیت ها و صدق و صفای آن فقید (رضوان الله علیه )تکریم فضائل و عاملی برای تشویق و ترغیب عالمان دین و تمامی مردم برای کسب این فضیلت هاست. حضرت مستطاب عالی که به این فضائل به احسن وجه آراسته اید، تکیه گاهی برای امت اسلام و اقتداء ‌به این مکارم هستید.

تشییع باشکوه و شایسته تقدیر مردم این دو استان(کهگیلویه و بویراحمد و فارس)، حاکی از درک وسیع و فهم عمیق مردم این سامان در تعظیم مکارم اخلاقی و فضیلت هایی است که در پیام گرانقدر حضرتعالی برآن تاکید شده است. از الطاف پرمهرتان در صدور پیام و اعزام هئیت برای شرکت در مجلس ترحیم در قم سپاسگزاریم.

از خداوند متعال جلّ و عّز، بقاء‌عمر و دوام عزت در ظل توجهات خاصه ولی الله الاعظم ارواحنا لتراب مقدمه الفداء ‌برای حضرتعالی خواستاریم و انتظار دعای خیرتان را داریم.

منبع:مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد