تاریخ درج خبر : 1391/09/19
کد خبر : ۷۰۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آزمون فراگیر 91 پیام نور روز جمعه 24 آذر ماه برگزار خواهد شد

سایت استان:  به گزارش سایت استان  به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان آزمون هر یک از مقاطع کارشناسی، کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد سال 91 دوره فراگیر دانشگاه پیام نور صبح و عصر جمعه 24 آذرماه برگزار می شود.

رضا یوسف وند رییس پیام نور کهگیلویه و بویراحمد گفت: داوطلبان می توانند از روز دوشنبه 20 آذرماه لغایت پنج شنبه 23 آذرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org نسبت به دریافت کارت آزمون اقدام نمایند.

یوسف وند اظهار کرد: داوطلبان در سه حوزه بویراحمد، کهگیلویه و گچساران و سه مقطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته به رقابت خواهند پرداخت.

وی گفت: آزمون کارشناسی پیوسته راس ساعت 8 صبح جمعه و آزمونهای کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد راس ساعت 15 روز 24 آذرماه برگزار می شود. وی گفت در مقطع کارشناسی ارشد 1495 نفر که نسبت به سال گذشته 60 درصد افزایش داشته و در مقاطع کارشناسی 1344 نفر به رقابت خواهند پرداخت که نسبت به سال گذشته حدود 20 درصد افزایش داشته است.

یوسف وند اظهار کرد: آزمون در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد یاسوج در سالن غدیر واقع در جاده شرف آباد و در مقاطع کارشناسی ناپیوسته در مجتمع آموزشی مرکز یاسوج واقع در سرآبتاوه برگزار خواهد شد.

وی گفت: آزمون مقاطع مختلف در شهر گچساران در محل دانشگاه پیام نور این شهر و در دهدشت نیز در دانشگاه پیام نور واقع در جاده سوق برگزار خواهد شد. یوسف وند در پایان گفت: بر اساس اعلام سازمان سنجش، پاسخ به سوالات بدون محاسبه نمره منفی می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد