تاریخ درج خبر : 1391/09/19
کد خبر : ۷۰۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

مذاکره شهرداری‌یاسوج با بازیکن پرسپولیس‌تهران

سایت استان: در پی خبر کنار گذاشته شدن سعید قدمی بازیکن یاسوجی پرسپولیس تهران شهرداری یاسوج درپی جذب این بازیکن است.

طی تماس تلفنی با این بازیکن سعید قدمی با بیان اینکه خبر کنار گذاشته شدن من از لیست پرسپولیس تهران کذب است وهیچگونه صحبتی در این رابطه با بنده از سوی باشگاه انجام نگرفته است.
قدمی اظهار داشت: به علت نیمکت‌نشینی طولانی در این تیم خودم خواهان جدایی از این تیم هستم تا بتوام در تیم‌های دیگر به فوتبالم ادامه دهم و لی سردار رویانیان با جدایی من از باشگاه موافقت نمی کند.
بازیکن اسبق فولاد خوزستان و همچنین تیم های ملی نوجوانان و جوانان ایران در خصوص پیوستن به شهرداری یاسوج گفت: سعی میکنم در صورت جدایی از پرسپولیس در یک تیم لیگ برتر ی بازی کنم ولی چنانچه شرایط حضور در تیم های لیگ برتری برایم فراهم نشد در لیگ دسته یک فقط در شهرداری یاسوج بازی خواهم کرد چرا که این تیم را تیم خود میدانم و با کمال میل حاضرم برای این تیم به میدان بروم.
در همین رابطه قباد نگین تاجی مدیر عامل شهرداری یاسوج اظهار داشت: برای ترمیم نقاط ضعف تیم خود در نیم فصل دوم با چند بازیکن شاغل در لیگ دسته یک مذاکراتی داشته‌ایم و قصد داریم دو مهاجم تمام کننده به تیم خود اضافه کنیم و در این ارتباط حساسیت زیادی به خرج خواهیم داد چرا که نمی خواهیم تجربه تلخ فصل گذ شته یرایمان تکرار شود.
مدیر عامل شهرداری یاسوج در خصوص سعید قدمی و جذب وی از سوی شهرداری یاسوج گفت: الویت اول ما برای جذب بازیکن افراد بومی می باشد. چنانچه باشگاه پرسپولیس تهران با جدایی وی موافقت کند مشتاقانه خواهان جذب این بازیکن هستیم چرا که سعید قدمی بازیکنی جوان و با تجربه می باشد و در تیمهای مطرحی مثل فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران حضور داشته است.

منبع:کبنااسپورت

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد