تاریخ درج خبر : 1391/09/19
کد خبر : ۷۰۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ناصر رضایی فرماندار باشت می شود

سایت استان: سیدناصر رضایی فرماندار کهگیلویه، فرماندار باشت می شود.

به نقل از منابع مطلع؛ سیدناصر رضایی فرماندار کهگیلویه به آموزش و پرورش نرفت و گویا قرار است در روزهای آینده به جای علی‌اصغر قلی پور بر صندلی فرمانداری باشت تکیه بزند.

بر پایه این گزارش استاندار کهگیلویه و بویراحمد پیش از این گفته بود که اعتقادی به نیروهای مامور به خدمت ندارد.

گفته می شد رضایی به محل کار سابق خود یعنی آموزش و پرورش استان بر می گردد ولی گویا بخت با او همراه بود و بعنوان دومین فرماندار باشت معرفی شد.

پیش از این چندین مدیر در حوزه استانداری که از سایر دستگاهها مامور به خدمت بودند نیز به محل کار سابق خود بازگشتند.

فرماندار سابق شهرستان کهگیلویه قبل از گفته بود سرباز این نظام هستم و هرجا نیازی به من نباشد می پذیرم و هرکجا که لازم باشد آماده خدمت گذاری هستم.

لازم به توضیح است که فردا ۲۱ آذرماه ساعت ۹٫۳۰، مراسم تودیع ناصر رضائی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار می شود و بعدازظهر همان روز در محل فرمانداری تودیع و معارفه فرمانداری باشت انجام می‌گیرد.

منبع:کبنا نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دانشجو گفت:

  چپ و راست مهم نیست فرهنگی مهم اینه که یه جوون انقلابی و با تجربه کافی و توانمندی فوق العاده اومده .قدر فرصت رو باید دونست وخوش امدی رضایی

 • فرهنگی گفت:

  یرای ما مشخص نشد رضایی چپی است یا راستی

 • فرهنگی گفت:

  سیاست یه بام و دو هوا نمیشه پس چرا بقیه فرهنگیان به اموزش و پرورش بازگشتند توسط استاندار

 • دوستی آشنا گفت:

  تشکر می کنیم که باشت رانجات داد.

 • دوستی آشنا گفت:

  اجگردون مرد عمل نشان داد که کسانی باید بر کرسی فرمانداری بنشیند که توانا کاردان ودارای سوابف درخشان باشد .درست است که باشت باتوجه به افزایش جمعیت وچارت وزارت کشور شهرستان شد ولی تاکنون هیچ گونه پیشرفتی نکرده است .وهمچنان درمحرومیت به سر می برد.انتخاب رضایی به عنوان فرماندار باشت خون تازه ای به مردم محروم وادارات باشت می دهد.عملکرد ایشان دردهدشت زبانزد عام وخاص است .باشت شهر دوست داشتنی ؛دراین چند سال گذشته همچنان در حال خود بود .ازاستاندار محترم به خاطر این اقدام خوب تشکر می کنیم که باشت رانجات داد.
  پاسخ دادن

 • دوستی آشنا گفت:

  نخود نخود هرکه بره خانه خود اقدام بجا وشایسته استاندار قابل تقدیر است کارراباید به کاردانش سپرد

 • سنگ صبور بوستان گفت:

  تاجگردون مرد عمل نشان داد که کسانی باید بر کرسی فرمانداری بنشیند که توانا کاردان ودارای سوابف درخشان باشد .درست است که باشت باتوجه به افزایش جمعیت وچارت وزارت کشور شهرستان شد ولی تاکنون هیچ گونه پیشرفتی نکرده است .وهمچنان درمحرومیت به سر می برد.انتخاب رضایی به عنوان فرماندار باشت خون تازه ای به مردم محروم وادارات باشت می دهد.عملکرد ایشان دردهدشت زبانزد عام وخاص است .باشت شهر دوست داشتنی ؛دراین چند سال گذشته همچنان در حال خود بود .ازاستاندار محترم به خاطر این اقدام خوب تشکر می کنیم که باشت رانجات داد.

 • اشنا گفت:

  مثل اینکه اقای تاجگردون داره راه حاج بهرام رو ادامه میده نیروهاش یاازفامیلاشه یا غیربومیه

پربازديد