تاریخ درج خبر : 1392/06/10
کد خبر : ۷۱۰۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

زانوی مدیران از ترس برکناری نلرزد

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت: زانوی هیچ مدیری از ترس برکناری نلرزد چون دولت هیچ تصمیمی برای تعویض مدیران استانی ندارد.

به گزارش سایت استان، جت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری  در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: مدیر انقلابی هیچ‌گاه برای از دست دادن میز و صندلی خود ترس و واهمه‌ای ندارد.

بزرگواری

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدیر متعهد تنها به فکر خدمت در کمترین لحظات و ثانیه‌های کاری است و به همین دلیل هیچ‌گاه به تعویض و برکناری خود فکر نمی‌کند.

حجت‌الاسلام بزرگواری این استان و مدیریت در آن را فرصتی برای خدمت دانست و گفت: اگر هدف خدمت باشد باید از لحظه‌ها هم استفاده کرد چیزی که ما در نزد برخی مدیران نمی‌بینیم.

نماینده ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پیمانکاران به امید خود رها شده‌اند و هیچ کس هم روی کار آن‌ها نظارتی ندارد چرا که امروزه هر مدیری تنها به فکر فردای خویش است.

بزرگواری با ابراز خاطرجمعی به برخی مدیران که این‌گونه می‌اندیشند، تأکید کرد: تا آن جا که ما می‌دانیم تغییرات تنها در حوزه ستادی در حال انجام است و کسی به این زودی در فکر تغییر مدیران استانی نیست.

نماینده مردم چهار شهرستان این استان در مجلس شورای اسلامی افزود: در بسیاری از جاها مشاهده می‌شود که کارها تعطیل یا نیمه تعطیل شده‌اند که دلیل عمده آن همین ترس مدیران از تعویض و برکناری است.

حجت‌الاسلام بزرگواری با انتقاد شدید از برخی شایعه‌سازی‌ها در استان نسبت به تعویض و یا تغییر مدیران تصریح کرد: این که می‌گویند برای این کار جلسه‌ای انجام شده و نمایندگان در صدد این کار هستند حرفی صحیح نیست و من به عنوان عضوی از مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد چنین شایعاتی را به شدت تکذیب می‌کنم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    خودت بترس علی چماقی از این خبر ها نیست دیگه کسی برای تو تره هم خورد نمی کنه

پربازديد