تاریخ درج خبر : 1392/06/10
کد خبر : ۷۱۰۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پایان تدوین فیلم پدخندق

مسوول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد از پایان تدوین فیلم ” پدخندق ” که در شهرک سینمایی تهران فیلمبرداری شد خبرداد.

 به گزارش سایت استان، ” فتحعلی بزرگمهرنژاد ” گفت: تدوین فیلم ” پدخندق ” هم اکنون به اتمام رسیده و براساس برنامه زمانبندی شده قرار است در شانزدهم خردادماه 93 اکران شود.

 وی هزینه ریالی فیلم ” پدخندق ” را 500 میلیون تومان عنوان و اظهارداشت: 50 درصد از مبلغ این فیلم توسط صدا و سیما پرداخت و مابقی نیز می بایست توسط سپاه پاسداران پرداخت شود.

 مسوول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد افزود: بخشی از سهمیه ریالی سپاه پاسداران پردخت شده و بخشی دیگر از آن در حال پرداخت شدن است.

 بزرگمهرنژاد از برگزاری اجلاسیه پایانی شهدای کهگیلویه و بویراحمد در شانزدهم خردادماه سال آینده خبرداد و خاطرنشان کرد: همزمان با این اجلاسیه ، فیلم ” پدخندق ” نیز اکران می شود.

 وی گفت: هر 10 سال یکبار اجلاسیه پایانی شهدای هر استان در مرکز استان ها برگزار که در خردادماه 92 این اجلاسیه در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

 مسوول کنگره شهدای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه درحال برنامه ریزی و تهیه مقدمات برگزاری باشکوه این اجلاسیه هستند ، تصریح کرد: اجلاسیه پایانی شهدای استان بمدت یک تا 10 روز با حضور مسوولان استانی و کشوری برگزار می شود.

 بزرگمهرنژاد اظهارامیدواری کرد با همراهی مسوولان و مردم شاهد برگزاری اجلاسیه در خور و شآن شهدای ایران اسلامی بویژه شهدای کهگیلویه و بویراحمد باشیم.

 حماسه” پدخندق ” روز چهارم تیرماه 67 توسط پاسداران و بسیجیان تیپ 48 فتح کهگیلویه و بویراحمد در جاده ” پدخندق ” در جزیره مجنون با شجاعت و ایثار ، پیشروی نیروهای بعثی را مهار کردند.

منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ه - کریمی گفت:

  باسلام خاطراتی وحماسه پدخندق بسیارزیاداست من به چشم خویش دیدم شهیدی راکه ازجهادنصرامده بودندتادرشب خاکریزها راترمیم وبلندترنمایندتاکمتربه رزمندگانی که درتیررس مسقیم دشمن بودند اسیب واردگرددبراثر ترکش گلوله تانک : گلوی مبارک آن شهیدوالامقام همانندسیدوسالارش (ع)برده شد .روحش شاد

 • مطلع گفت:

  جناب بزرگمهر ، لطفا کارگردان و بازیگران این فیلم را به ما معرفی کنید. نکند این ها مثل کتابهایی فاخر تان باشد.
  معلوم است که معنی تدوین را هم نمی دانی ، اشکال ندارد از یک نفری بپرس تدوین به کدام قسمت فیلم برداری می گویند.
  مدیر کل صدا و سیما در یک نشستس خبر از لاف بودن این فیلم داده است.چرا اینقدر دروع می گویید.
  این که ذیگر پتروشیمی و پالایشگاه نیست که چندین سال است لاف افتتاح آن را می زنید

پربازديد