تاریخ درج خبر : 1392/06/10
کد خبر : ۷۱۳۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

یکی از پزشکان سرشناس کهگیلویه و بویراحمد جان باخت

در یک حادثه رانندگی در محور ارتباطی یاسوج به سی‌سخت یکی از پزشکان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا کشته شد.

به گزارش سایت استان، صبح امروز و در یک حادثه مرگ‌بار رانندگی دکتر فریدون حاتمی‌پور که در جاده ارتباطی یاسوج به سی‌سخت برای رفتن به محل کار در مسیر بود، جان خود را از دست داد.

در این حادثه رانندگی یک دستگاه پژو پارس متعلق به مرحوم دکتر حاتمی‌پور با یک دستگاه پراید به شدت برخورد می‌کنند که سرنشین خودروی پژو پارس در آن واحد کشته می‌شود.

بر پایه این خبر سرنشینان خودروی پراید – ۲ مرد و یک زن – هر سه زخمی می‌شوند  که حال یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.

در همین راستا و به محض گزارش این تصادف، دو دستگاه آمبولانس از پایگاه منطقه دو شهری و پایگاه امداد جاده‌ای مرحوم مرتضوی به محل حادثه اعزام شدند و مصدومان برای درمان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

گفتنی است این حادثه در نزدیکی تنگ تفریحی گنجه‌ای رخ داده و این قسمت از جاده در محور ارتباطی یاسوج به سی‌سخت در دست تعریض است.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    خدا رحمت کند دکتر را. بسیار زحمتکش و خدوم بودند. خدا مرحوم ولی پور را همسفره شهیدشان در بهشت کند. دکتر نیز برادر شهید بودند

  • یک دوست گفت:

    فرد دیگری که فوت شده پدر سردار شهید ولی پور از فرماندهان استانی در زمان جنگ بودند. جرا اسمی ازشون برده نشد.خدایش بیامرزد.

  • همشهری گفت:

    تبریک به مدیرکل خدوم راه و شهرسازی که همین دیروز در همین سایت ها زبان گشوده بود و از کارهای انجام شده و از زحمات خود و بعضی از دوستانش حرف می زد

پربازديد