تاریخ درج خبر : 1391/09/19
کد خبر : ۷۱۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

راه‌اندازی سرای روزنامه‌نگاران کهگیلویه وبویراحمد

پنجمین سرای روزنامه‌نگاران کشور با حضور دکتر محمد‌زاده معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در کهگیلویه و بویر احمد راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش سایت استان، معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویر احمد گفت: سرای روزنانه‌نگاران استان روز شنبه آینده با حضور معاون مطبوعاتی واطلاع رسانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی راه‌اندازی می‌شود.

محمدپور با بیان اهمیت و کارکرد مطبوعات در دنیای امروز، افزود: مطبوعات نقش بسیار کلیدی در جهت دهی به افکار عمومی دارد و به همین جهت تقویت این حوزه و توسعه کمی و کیفی آن از سیاستهای معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی است.

وی با اشاره به سفرهای مکرر محمدزاده به استانها، اظهار داشت: از سفر چهارم دولت به استان تا کنون این دومین بار است که این مسئول به استان ما سفر می‌کند و خود این موضوع بیانگر اهمیتی است که وی برای مطبوعات و رسانه‌ها قائل است.

معاون فرهنگی مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد استان افزود: راه‌اندازی خانه مطبوعات استان و سرای روزنامه‌نگاران از جمله برنامه‌های محوری معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد بوده که تاکنون در چندین استان انجام و چون خانه مطبوعات کهگیلویهو بویراحمد راه اندازی شده است، سرای روزنانه‌نگاران نیز در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد