تاریخ درج خبر : 1391/09/20
کد خبر : ۷۱۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: جریان انحرافی در انتخابات ریاست‌ جمهوری موفق نخواهد شد

سایت استان: نماینده اصولگرای کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس گفت: جریان انحرافی هیچ توفیقی در انتخابات ریاست جمهوری نخواهد داشت چراکه دست آن‌ها برای همه رو شده است.

حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری  گفت: نظام جمهوری اسلامی تاکنون از همه ظرفیت‌های افراد و گروه‌ها و احزاب استفاده کرده و هیچ ‌فردی نمی‌تواند بگوید این نظام برای سپردن مسئولیت‌ها، سیاه و سفید بودن را ملاک قرار می‌دهد.

نماینده اصولگرای استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس با ذکر این سخن که نظام جمهوری اسلامی چهره هیچ شخص و گروهی را خاکستری نشان نمی‌دهد، گفت: ملاک برای حضور در همه عرصه‌ها پایبندی به شریعت اسلامی و قبول داشتن اصول پذیرفته شده‌ای است که 98 درصد مردم به آن رأی مثبت داده و از همه مهم‌تر صدها هزار شهید در راه اعتلای آن جان داده‌اند.

بزرگواری در ادامه با بیان این‌که فضای انتخابات آن گونه که مشاهده می‌شود تاکنون عاقلانه بوده است، گفت: بسیار مهم است که افراد و گروه‌ها به سخن و فرموده رهبری مبنی بر عدم وارد شدن زود هنگام به فضای انتخاباتی تمکین کرده‌اند.

وی در ادامه با بیان این‌که مسیر برای ورود همه کسانی که به نظام و قانون اساسی و از همه مهم‌تر معتقد به اصل ولایت‌مطلقه فقیه بوده‌اند، باز است، گفت: وقتی از اصل ولایت فقیه سخن به میان می‌آوریم یادمان باشد همان اصلی است که با محوریت آن نهضت و انقلاب به پیروزی رسید و جوانان بسیاری برای حاکمیت این اصل جان دادند.

نماینده اصولگرای کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به این‌که البته برخی افراد به خودی خود نمی‌توانند در انتخابات به عنوان کاندیدا خود را معرفی کنند، گفت: معاندین انقلاب و یاوران و سران فتنه از جمله این افراد هستند که چهره آن‌ها برای همه مردم شناخته شده است.

وی در ادامه جریان انحرافی و فتنه را در اصل یک جریان با یک نوع تفکر دانست و گفت: درصد پایبندی افراد این 2 جریان به قانون و اصول و ارزش‌ها و ولایت مشخص است و بی‌شک هرگز نخواهند توانست اعتماد مردم را به سوی خود جلب کنند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد