تاریخ درج خبر : 1391/09/20
کد خبر : ۷۲۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

همه راه‌های ارتباطی کهگیلویه و بویراحمد باز است

رئیس پلیس‌راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم‌اکنون در همه محورهای ارتباطی این استان بارش رحمت الهی در حال نزول است و گزارشی مبنی بر مسدود بودن و یا ریزش کوه در راه‌ها نداشته‌ایم.

به گزارش سایت استان، سرهنگ منوچهر سیاهپور با اشاره به بارش باران در همه نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: با وجود بارش شدید در بسیاری از نقاط استان هیچ‌گونه گزارشی مبنی بر مسدود بودن جاده‌ها نداشتیم و عبور و مرور در همه آن‌ها جریان دارد.

رئیس پلیس‌راه استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: گزارشی مبنی بر ریزش کوه و یا تخریب جاده‌ها هم نداشتیم و لازم است رانندگان با این وضعیت تنها رعایت احتیاط را در دستور کار داشته باشند.

سیاهپور با بیان این‌که خوشبختانه به دلیل بارش باران در سطح جاده‌ها گزارشی مبنی بر تصادف هم نداشته‌ایم از رانندگان خواست با توجه به لغزندگی سطح جاده و وجود غبار در برخی مناطق با رعایت فاصله مناسب طولی نسبت به خودروی جلویی و با رعایت سرعت مطمئنه از بروز هرگونه حادثه و سانحه احتمالی جلوگیری کنند.

وی از رانندگان خواست برای تردد در محورهای مواصلاتی خصوصاً در مناطق سردسیر و کوهستانی استان خودروی خود را به همه ملزومات زمستانی از جمله برف‌پاک‌کن، زنجیر چرخ و بخاری تجهیز کنند.

سیاهپور متذکر شد: اگر خودرویی زنجیر چرخ به همراه نداشته باشد از تردد آن جلوگیری می‌کنیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد