تاریخ درج خبر : 1391/09/20
کد خبر : ۷۲۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

30 درصد مشکلات اقتصادی مربوط به تحریم هاست

نماینده شهرستان های بویراحمد و دنا در مجالس هفتم و هشتم شورای اسلامی ، تنها 20 تا 30 درصد مشکلات اقتصادی کنونی در کشور را ناشی از تحریم های اقتصادی دانست.

به گزارش سایت استان، ” دکتر ستار هدایتخواه ” گفت: مشکلات اقتصادی کنونی در کشور ماحصل دو موضوع تحریم و بی تدبیری مسوولان در ارتباط با چگونگی مقابله با این مشکلات است.

وی با تشریح روند مشکلات اقتصادی در کشور ، اظهارداشت: از مجموع مشکلات اقتصادی کنونی تنها 20 تا 30 درصد آن مربوط به تحریم ها است.

مخبر سابق کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم شورای اسلامی معتقدست بین 70 تا 80 درصد مشکلات اقتصادی ناشی از بی تدبیری برخی مسوولان در مواجه با این مشکلات می باشد.

هدایتخواه افزود: معتقدم بی تدبیری های داخل کشور سبب افزایش مشکلات اقتصادی در وهله اول است و تحریم ها تاثیر کمتری نسبت به بی تدبیری های برخی مسوولان در این ارتباط دارد.

وی با بیان اینکه اگر مسوولان کشور راهکارهای جدی برای رفع مشکلات اقتصادی و دغدغه های مردم بکار نگیرند سبب خوشحالی مخالفان نظام ایران اسلامی بویژه استکبار خواهد شد ، خاطرنشان کرد: اگر نتوانیم راهکار مناسبی برای رفع این مشکلات اتخاذ کنیم بدون شک استکبار جهانی خواهد گفت که تحریم های ما سبب بروز چنین مشکلاتی در ایران شده است.

عضو جبهه پایداری از مسوولان خواست راهکارهای مناسبی برای برخورد صحیح با مشکلات اقتصادی بکار گیرند تا شاهد رضایت عمومی مردم و نارضایتی دشمنان نظام شود.

منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد