تاریخ درج خبر : 1391/09/22
کد خبر : ۷۳۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

تجهیز مدارس ابتدایی دهدشت به بورد هوشمند

سایت استان: مدیر آموزش و پرورش دهدشت با اشاره به اهمیت هوشمندسازی مدارس در رسیدن به چشم اندازهای سند تحول بنیادین گفت: در همین راستا کلیه مدارس ابتدایی دهدشت به بورد هوشمند مجهز می‌شوند.

فریدون فاطمی‌زاده در حاشیه نشست مدیران مقطع ابتدایی شهرستان کهگیلویه با اشاره به سال‌روز رونمایی از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اظهار داشت: تحول بنیادین سند راهبردی حوزه تعلیم و تربیت است.

مدیر آموزش و پرورش دهدشت از تربیت به عنوان رسالت اصلی آموزش و پرورش یاد کرد و افزود: این مهم بر اساس سند تحول بنیادین در شش بخش اعتقادی، عبادی و اخلاقی، زیستی و بدنی، اجتماعی و سیاسی، اقتصادی و حرفه‌ای، علمی و فناوری، هنری و زیبایی شناختی عملی می‌شود.

فاطمی بیان داشت: مدیران مدارس باید با استفاده از قابلیت‌ها و توانایی‌های بالای خود برنامه‌های مدون برای اجرایی کردن سند تحول و تربیت نسل آینده تدوین و معلمان نیز با آموزش‌های لازم، محیط شاد و با نشاطی را برای ادامه تحصیل دانش‌آموزان فراهم کنند.

مدیر آموزش و پرورش دهدشت با اشاره به اهمیت هوشمند سازی مدارس ابراز داشت: همه مدارس ابتدایی به بورد هوشمند دیتا پروژکتور برای اجرای کلاس‌های فن‌آوری پایه ششم تجهیز می‌شوند.

وی با تأکید بر تهیه برنامه سالانه مدارس و تقویم اجرایی آنها اذعان داشت: اجرای به موقع و ارسال طرح‌های آموزش ابتدایی در طول سال لازم و ضروری است که باید مدیران این مسئله را به صورت جدی دنبال کنند.

فاطمی برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدیران و معاونین را در اجرای سند تحول بنیادین بسیار مهم دانست و اظهار کرد: این کارگاه‌ها به منظور ارتقای سطح علمی معلمان و انتقال تجارب و آموزش روش‌های نوین تدریس ضروری است.

مدیر آموزش و پرورش دهدشت اظهار داشت: مدیران در وهله نخست باید به خوبی از اطلاعات کامل آموزشی برخوردار باشند تا بتوانند نظارت بهتر و مفیدتری بر عملکرد آموزگاران خود داشته باشند.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد