تاریخ درج خبر : 1392/06/13
کد خبر : ۷۳۳۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

“آبستراکسیون” اردشیری، علی‌پور، زمانی،پایدار و خدابخش امیری

پنج نفر از اعضای شورای شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل اختلاف با 6 نفر از اعضای این شورا در دومین جلسه تعیین و تکلیف شهردار یاسوج هم حضور پیدا نکردند.

اعضای شورای شهر یاسوج حاضر در جلسه

به گزارش سایت استان، شیروان وظیفه شناس، رییس شورای چهارم شهر یاسوج صبح امروز چهارشنبه، 13 شهریور ماه در دومین نشست این شورا گفت: اولین نشست این شورا که در ساعت 18 سه شنبه، 12 شهریور ماه قرار بود برگزار شود به دلیل حضور نیافتن پنج نفر از اعضای شورا رسمیت نیافت.

وی افزود:ما بصورت رسمی از این افراد جهت شرکت در جلسه تعیین شهردار جدید دعوت کرده ایم که متأسفانه باز هم حضور پیدا نکردند و به همین دلیل جلسه شورا به حد نصاب نرسیده است.

وظیفه شناس در خصوص برخی اظهار نظرها در مورد دخالت نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در این باره اظهار کرد: زارعی نماینده شهرستان خود را وارد مسایل تشنج زا و ایجاد تشتت نمی کند و خود را هزینه این گونه مسایل نخواهد کرد.

رییس شورای چهارم شهر یاسوج خاطرنشان کرد: شهردار گذشته عملکردی داشته و کارهایی نیز انجام داده است اما اعضای شورای جدید به اجماع رسیدند که شهرداری جدید برای خدمات رسانی بهتر به مردم انتخاب کنند و ما اعضای شورای شهر هیچ مطلبی را با رضای خداوند و مطالبات و مشکلات مردم عوض نخواهیم کرد.

وظیفه شناس بیان کرد: در راستای آنچه در قانون برای ما مشخص شده حرکت می کنیم و هیچ چیزی را با مطالبات بحق مردم عوض نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما در چارچوب قانون حرکت خواهیم کرد و از قانون فراتر نخواهیم رفت و قانون گریزی نیز نخواهیم کرد.

اولین جلسه شورای شهر یاسوج که قرار بود ساعت 18 سه شنبه، 12 شهریور ماه تشکیل شود به دلیل حضور نیافتن پنج نفر از اعضا و به حد نصاب نرسیدن جلسه رسمیت نیافت که اعضای حاضر در جلسه شیروان وظیفه شناس، هدایت اکبری، هدایت امیری، محسن مفتح، مرتضی فروغی فرد و علی اکبری تبار بودند.

غایبان این دو جلسه سرافراز اردشیری، علی علی پور، زهرا زمانی، خدابخش امیری و سعید پایدار بودند.

قرار شد که جلسه سوم روز شنبه، 18 شهریور ماه با دعدت کتبی از غایبان تشکیل و در صورتی که حضور نیابند در جلسه ای با حضور فرماندار و اعضای علی البدل بریا غایبان تعیین تکلیف شود.

منبع: ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بازنشسته اموزش پرورش
  خداییش فروغ فرد تو اموزش پرورش واقعا موفق بود شورا ی شهر هم همینطور ….

 • گچسارانی مقیم یاسوج گفت:

  معرفی میکنم نفر اول از چپ ………….

 • تامرادی گفت:

  من که با اون پنج نفرم.حتما یه چیزی میدونن که توی جلسه حاظر نمیشن چون اون شش نفر قبلا امتحان خودشون پس دادن

 • امید گفت:

  سید وقسم دروغ نوبرشه

 • ارش گفت:

  به حال این شهر باید گریست باچنین افراد به ظاهر شووورا

  • parsa گفت:

   انصافا چرا این حرفو میزنی؟بعضی هاشون دارای سابقه درخشان وسابقه کاریشون از سن جنابعالی بیشتره

 • شهروند گفت:

  صداقت و درایت فروغ فرد قابل تقدیر است.

  • parsa گفت:

   قران تو یکی از نزدیکاشی وگرنه ایشون دم از اصلاح طلبی میزنه و با اصول گراها بشین برخاست داره و تو تیمشونه.جوانمردی و یک رویی کوووووووووووووووووووووووووووووووووو

  • parsa گفت:

   ایشون دم از اصلاح طلبی میزنه و با اصول گراها بشین برخاست داره و تو تیمشونه.جوانمردی و یک رویی کوووووووووووووووووووووووووووووووووو

  • شهروند2 گفت:

   والا نونم ……. کیه ولی ایگن مدیرکلی ایخاس وش ندان صداقت کجای ……. کسی ک و حامی اصلی خش یعنی …… و…….. خیانت کرد و مو تو هم خیانت ایکنه همیشه هم گوش گر هدایت خواه بیه

 • آخ وبختم... گفت:

  به به …….
  یادکودکیم افتادم مدرسه موشها برنامه جالبی بود…..

 • شهروندعاقل گفت:

  آخی من جونم سی شورایل……//////
  خوشحالم که به شماها رای ندادم.عده ای فرصت طلب وبه دنبال منافع شخصی واقعامایه ی بسی تاسف است.

 • nava گفت:

  برادر مجتبی نفست بوی حسادت، غرض و دلسردی میده. حسادت ریشه بسیاری از نابهنجاری های اجتماعی است. رفتارها و نابهنجاری هایی چون دروغگویی، تهمت، اهانت، تحقیر، استکبار و مانند آن را می توان در حسادت اشخاص جست و جو کرد. توصیه میکنم از این عادت زشت و ناپسند پرهیز کنید. بجای این حرفا آرزوی موفقیت و تلاش جهت پرهیز از خطا را برای اعضای شورا آرزو کنید.

 • مجتبی2 گفت:

  انجمن رنگی خنده آور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس گفت:

  تیم رنگی هیچگاه بوی خدمت ندارد

 • مجتبي گفت:

  ای …..

پربازديد